Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Czy można wrócić do Norwegii? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie informacje dotyczące powrotu do Norwegii. To pierwsza kraina, w której rozpoczniecie swoją przygodę. Opuścicie ją w trakcie misji głównej Morze przeznaczenia (The Seas of Fate).

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz odpowiedź na pytanie czy można w dalszej części gry powracać do Norwegii. Chęć powrotu do krainy wikingów może być umotywowana np. zdobyciem pominiętych wcześniej sekretów i znajdziek oraz odkryciem mapy Norwegii w 100%.

Norwegia jest regionem świata, w którym rozpoczniesz swoją przygodę w grze Assassins Creed Valhalla i gdzie spędzisz co najmniej kilka pierwszych godzin - jest to uzależnione od tego ile czasu poświęcisz na zajmowanie się eksploracją oraz dodatkowymi aktywnościami - Assassins Creed Valhalla: Czy można wrócić do Norwegii? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Norwegia jest regionem świata, w którym rozpoczniesz swoją przygodę w grze Assassin's Creed Valhalla i gdzie spędzisz co najmniej kilka pierwszych godzin - jest to uzależnione od tego ile czasu poświęcisz na zajmowanie się eksploracją oraz dodatkowymi aktywnościami.

Po tym jak dostatecznie awansujesz w głównej fabule Eivor i inni wikingowie postanowią wyruszyć na podbój Anglii i akcja gry przeniesie się do zupełnie nowej krainy, którą bada się na całkowicie nowej mapie. Wyprawa do Anglii nie blokuje na szczęście możliwości powrotów do Norwegii. Będziesz mógł bezproblemowo powracać do obszarów, których nie zbadałeś w 100 procentach na początku gry. Na pewno dopiero w dalszej części gry będziesz chciał odwiedzić region Hordafylke w Norwegii, gdyż cechuje się on bardzo wysoką wartością sugerowanej mocy bohatera. Badanie Hordafylke zbyt słabym Eivorem może doprowadzać do częstych zgonów, gdyż początkujący protagonista nie będzie radził sobie z eliminowaniem napotykanych przeciwników i dzikich zwierząt.

Do przenoszenia się pomiędzy krainami wykorzystany jest atlas - Assassins Creed Valhalla: Czy można wrócić do Norwegii? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Do przenoszenia się pomiędzy krainami wykorzystany jest atlas. Rozpocznij od wywołania mapy aktualnej krainy (np. mapy Anglii). Wciśnij Trójkąt (PS4 / PS5) lub przycisk Y (Xbox One, Xbox Series S/X) po to żeby skorzystać z atlasu. Gra wyświetli listę dostępnych głównych krain. Możesz z niej wybrać Norwegię i przytrzymać przycisk potwierdzający chęć odbycia podróży.