Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Anomalie Animusa - Lincolnscire, sekrety, lokacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2020

W Assassin's Creed Valhalla możesz natrafić na Anomalie Animusa (Animus Anomaly). To tereny, na których coś się popsuło i Twoim zadaniem jest to naprawić. Są bardzo widoczne, ponieważ gdy się do nich zbliżysz świat zacznie wariować i jego elementy będą zmieniać się na twoich oczach. Na tej stornie naszego poradnika dowiesz się gdzie znajdziesz anomalie. Ułatwi Ci to maksowanie regionu Lincolnscire.

Lokalizacja: Anomalia Animusa znajdziesz w południowej części regionu - Assassins Creed Valhalla: Anomalie Animusa - Lincolnscire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Lokalizacja: Anomalia Animusa znajdziesz w południowej części regionu.

1 - Assassins Creed Valhalla: Anomalie Animusa - Lincolnscire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryAby rozpocząć tę aktywność musisz podjechać do niewielkiego znacznika - Assassins Creed Valhalla: Anomalie Animusa - Lincolnscire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Aby rozpocząć tę aktywność musisz podjechać do niewielkiego znacznika. W okolicy będą migać drewniane rusztowania, więc na pewno rzuci Ci się to w oczy.

Pamiętaj, że Layla nie odstępuje sprawnością względem Twojej postaci, możesz więc bez problemu poruszać się po niebieskich elementach i skakać na ogromne odległości. Po prostu wbiegnij na samą górę i napraw sytuację.