Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Najazd na Earnningstone/Razing Earnningstone - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Najazd na Earnningstone (Razing Earnningstone). W trakcie tego zadania musicie splądrować Earnningstone. Najlepsze efekty otrzymacie paląc domy, dlatego warto korzystać z pochodni bądź strzał podpalających.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Najazd na Earnningstone (Razing Earnningstone).

Eivor dołącza do Galinna i jego załogi, by wspólnie najechać osady wierne Wigmundowi. W ten sposób Eivor może zdobyć potrzebne informacje, które pozwolą mu jednoznacznie stwierdzić, czy to Galinn jest zdrajcą.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Najazd na Earnningstone/Razing Earnningstone - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pomów z Galinnem (Speak with Galinn)

Galinn planuje najechać na Earnningstone i wraz ze swoimi ludźmi rozbili mały obóz niedaleko tej osady - Assassins Creed Valhalla: Najazd na Earnningstone/Razing Earnningstone - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Galinn planuje najechać na Earnningstone i wraz ze swoimi ludźmi rozbili mały obóz niedaleko tej osady. W trakcie rozmowy możesz podpytać Galinna co myśli o Somie, o jej klanie i kręgu zaufanych osób.

Splądruj Earnningstone (Pillage Earnningstone)

Plan Galinna jest prostu - wszystkie hrabstwa w regionie wspierają Somę i jej klan, a Earnningstone nie, więc należy je splądrować.

Największy postęp misji zdobywasz poprzez palenie domów - Assassins Creed Valhalla: Najazd na Earnningstone/Razing Earnningstone - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Największy postęp misji zdobywasz poprzez palenie domów. Gdy pasek postępu dojdzie do 100% ten etap zadania zakończy się powodzeniem i będziesz mógł ponownie porozmawiać z Galinnem, by zakończyć misję. W ramach nagrody otrzymasz 1 700 XP.