Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Władca Norseksu/The Lord of Norsexe - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 listopada 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Władca Norseksu (The Lord of Norsexe).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz mężczyznę, który twierdzi, że jest królem Edwaldem, a mała wysepka na której mieszka jest potężnym królestwem Norseksu (Norsexe) - Assassins Creed Valhalla: Władca Norseksu/The Lord of Norsexe - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz mężczyznę, który twierdzi, że jest królem Edwaldem, a mała wysepka na której mieszka jest potężnym królestwem Norseksu (Norsexe).

Z rozmowy z mężczyzną dowiesz się, że jego brat utonął i gdzieś przy wraku statku spoczywa cenny przedmiot - bransoleta na ramię (arm ring) - Assassins Creed Valhalla: Władca Norseksu/The Lord of Norsexe - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Z rozmowy z mężczyzną dowiesz się, że jego brat utonął i gdzieś przy wraku statku spoczywa cenny przedmiot - bransoleta na ramię (arm ring). W zamian za ten skarb król Edwald oferuje swoją dozgonną wdzięczność.

Statkiem okaże się zwykła łódka, która rozbiła się o skałę nieopodal małej wysepki, którą mężczyzna nazywa królestwem Norseksu - Assassins Creed Valhalla: Władca Norseksu/The Lord of Norsexe - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Statkiem okaże się zwykła łódka, która rozbiła się o skałę nieopodal małej wysepki, którą mężczyzna nazywa królestwem Norseksu. Dopłyń do miejsca zaznaczonego na powyższym obrazku.

Teraz będziesz musiał wskoczyć do wody i zanurkować - miejsce w którym znajdziesz skarb zostało oznaczone na powyższym obrazku - Assassins Creed Valhalla: Władca Norseksu/The Lord of Norsexe - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Teraz będziesz musiał wskoczyć do wody i zanurkować - miejsce w którym znajdziesz skarb zostało oznaczone na powyższym obrazku. Gdy będziesz w wodzie użyj Wzroku Odyna, by pomógł Ci zlokalizować przedmiot.

Po zdobyciu cennej biżuterii wróć do Edwalda, by zakończyć to zadanie - Assassins Creed Valhalla: Władca Norseksu/The Lord of Norsexe - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po zdobyciu cennej biżuterii wróć do Edwalda, by zakończyć to zadanie. Ten w trakcie rozmowy zaoferuje Ci sojusz - możesz się zgodzić lub odrzucić jego propozycję.

  1. W pierwszym przypadku Edwald podziękuje i zaoferuje wsparcie zbrojne, gdy już będzie miał jakąś armię na swoich usługach.
  2. Gdy jednak zakwestionujesz jego prawdomówność Eivor zasugeruje, że Edwald sam zabił swojego brat i jego ludzi. Edwald wpadnie w furię i rzuci się do walki.

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego, czy Edwald jest winny zbrodni, przeczytaj krótką notatkę schowaną za jego tronem.

1 - Assassins Creed Valhalla: Władca Norseksu/The Lord of Norsexe - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry