Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Degolas urodziwy/Degolas the Beautiful - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 listopada 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Degolas urodziwy (Degolas the Beautiful).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz rodzinę, która ma problem z nieprzyjemnym zapachem w domu - Assassins Creed Valhalla: Degolas urodziwy/Degolas the Beautiful - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz rodzinę, która ma problem z nieprzyjemnym zapachem w domu. Z rozmowy z chłopcem dowiesz się, że ma to związek z jego ojcem, który nigdy się nie myje i śmierdzącymi skrzyniami w których przechowywane są specjalne strzały.

Zanim wejdziesz do chatki użyj Wzroku Odyna, by zlokalizować śmierdzące skrzynki - Assassins Creed Valhalla: Degolas urodziwy/Degolas the Beautiful - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zanim wejdziesz do chatki użyj Wzroku Odyna, by zlokalizować śmierdzące skrzynki. Następnie wejdź do środka i wynieś wszystkie skrzynie na zewnątrz - możesz nimi rzucać, nie rozbiją się.

Gdy za długo będziesz przebywać na skażonym terenie Eivor zacznie otrzymywać obrażenia. Na szczęście dookoła chatki rośnie sporo owoców, które szybko przywrócą utracone zdrowie.

Gdy wyniesiesz wszystkie 4 skrzynie atmosfera w domu będzie oczyszczona, ale zadanie jeszcze się nie zakończyło - Assassins Creed Valhalla: Degolas urodziwy/Degolas the Beautiful - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy wyniesiesz wszystkie 4 skrzynie atmosfera w domu będzie oczyszczona, ale zadanie jeszcze się nie zakończyło. Porozmawiaj z chłopcem, a następnie stań niedaleko miejsca w którym przebywa jego ojciec.

Skoro mężczyzna sam nie chce się umyć musisz mu w tym pomóc - Assassins Creed Valhalla: Degolas urodziwy/Degolas the Beautiful - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Skoro mężczyzna sam nie chce się umyć musisz mu w tym pomóc. Wyceluj w platformę na której stoi ojciec chłopca, a następnie strzel w nią, by mężczyzna spadł do wody. Problem zostanie rozwiązany. Porozmawiaj z mężczyzną, by zakończyć to zadanie.