Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Leofrith - boss, jak pokonać? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz opis przejścia pojedynku z bossem o imieniu Leofrith. Dowiesz się kiedy dochodzi do konfrontacji z Leofrithem, jakimi atakami dysponuje boss i jak ich unikać, a także jak skutecznie i szybko go pokonać.

Pojedynek z bossem Leofrithem ma miejsce podczas przechodzenia misji fabularnej Ciężar władzy (Heavy is the Head). Eivorowi i Sigurdowi z pomocą Synów Ragnara udało się obalić króla Burgreda i posadzić na tronie Ceolwulfa. Jednak do Repton przybywa Leofrith, który nie chce dać za wygraną, a Eivor wychodzi mu naprzeciw.

Leofrith bardzo dobrze włada dwuręcznym mieczem, a jego ataki mają daleki zasięg - Assassins Creed Valhalla: Leofrith - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Leofrith bardzo dobrze włada dwuręcznym mieczem, a jego ataki mają daleki zasięg. Na szczęście zdecydowana większość jego ataków jest sygnalizowane żółtym rozbłyskiem i mogą zostać zablokowane lub sparowane. W asortymencie ciosów Leofritha znajdziesz ataki od spodu, a także zza głowy i uderzenia pięścią. Nie są zbyt szybkie więc na pewno zdążysz na nie odpowiednio zareagować.

Uważaj jednak na mocniejszy atak, który jest sygnalizowany czerwonym rozbłyskiem runy - Assassins Creed Valhalla: Leofrith - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Uważaj jednak na mocniejszy atak, który jest sygnalizowany czerwonym rozbłyskiem runy. Tego koniecznie trzeba uniknąć, bo nie może zostać zablokowany.

Jeśli chcesz możesz także atakować z dystansu przy pomocy łuku, a Leofrith nie będzie starał się odbijać strzał - może jednak robić uniki - Assassins Creed Valhalla: Leofrith - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli chcesz możesz także atakować z dystansu przy pomocy łuku, a Leofrith nie będzie starał się odbijać strzał - może jednak robić uniki. Celuj w głowę, by wyrządzić możliwe jak najwyższe obrażenia.

Taktyka na Leofritha jest bardzo prosta - unikaj lub blokuj jego ataki i przechodź do szybkiej kontry - Assassins Creed Valhalla: Leofrith - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Taktyka na Leofritha jest bardzo prosta - unikaj lub blokuj jego ataki i przechodź do szybkiej kontry. Po wyrządzeniu obrażeń poczekaj na kolejny ruch przeciwnika, by znowu go skontrować. Na powyższym obrazku można zauważyć ile obrażeń można wyrządzić przeciwnikowi jednym atakiem, gdy zostanie ogłuszony.