Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Układy/Bartering - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Układy (Bartering). W trackie tego zadania musicie zdobyć informacje od Tonny. Możecie to zrobić na kilka sposobów.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Układy (Bartering).

Po ataku na fort Tamworth Synom Rangara z pomocą Eivora i Sigurda udało się częściowo obalić władzę dotychczasowego króla Burgreda. Dowiedziawszy się, że przywódczyni sojuszniczego klanu za ich plecami układa się z Burgredem, Eivor postanawia się z nią rozmówić i wydobyć z niej wszelkie istotne informacje.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Układy/Bartering - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dołącz do Sigurda (Regroup with Sigurd)

Sigurda w towarzystwie Synów Ragnara znajdziesz w pobliżu twierdzy Tonnastadir - Assassins Creed Valhalla: Układy/Bartering - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Sigurda w towarzystwie Synów Ragnara znajdziesz w pobliżu twierdzy Tonnastadir. Sigurd postanowi, że pomówią z przywódczynią Tonną sami, bez obecności Synów Ragnara.

W trakcie rozmowy Tonna poda swoją cenę za informacje - Assassins Creed Valhalla: Układy/Bartering - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie rozmowy Tonna poda swoją cenę za informacje. Możesz zapłacić całość, połowę kwoty (opcja uzależniona od co najmniej 2 poziomu charyzmy) lub odmówić zapłaty.

  1. Płacąc całą kwotę lub połowę otrzymasz istotne informacje i dwie możliwe lokacje w których może przebywać zbiegły król Burgred. Co więcej, będziesz od teraz mile widziany w Tonnastadir;
  2. Jeśli odmówisz, dostaniesz drugą szansę, ale będziesz musiał zapłacić 520 sztuk Srebra - zniżka przestanie obowiązywać. Gdy się nie zgodzisz, Tonna zamknie przed Tobą wrota fortecy i zostaniesz uznany za wroga. Będziesz musiał siłą wtargnąć na teren fortecy i poszukać wskazówek na własną rękę.

UWAGA! SPOILER!

Jeśli opłacisz Tonnę nie będziesz musiał z nią walczyć od razu, a informacje, które uzyskasz natychmiast rozpoczną dwa dodatkowe zadania. Do walki dojdzie jednak w momencie, gdy uda Ci się porwać króla Burgreda i wyjdziesz z jego kryjówki bocznym wyjściem.

Po zdobyciu wskazówek wróć do Sigurda i braci, by zdać im raport - Assassins Creed Valhalla: Układy/Bartering - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po zdobyciu wskazówek wróć do Sigurda i braci, by zdać im raport. Znajdziesz ich w Lyftmere's Pond. Rozmowa z nimi zakończy tę misję, a w ramach nagrody otrzymasz 1 700 XP.