Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Układy/Bartering - ważny wybór Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ledecestrescire - Układy/Bartering - ważny wybór

Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz opis ważnego wyboru w regionie Ledecestrescire, który będziesz musiał podjąć w misji Układy (Bartering).

Wybór ma miejsce w początkowym etapie misji Układy - Assassins Creed Valhalla: Układy/Bartering - ważny wybór - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wybór ma miejsce w początkowym etapie misji Układy. Tonna w zamian za informacje na temat króla Burgreda żąda od Eivor uiszczenia opłaty. Możesz zapłacić całość, połowę kwoty (opcja uzależniona od co najmniej 2 poziomu charyzmy) lub odmówić zapłaty.

  1. Płacąc całą kwotę lub połowę otrzymasz istotne informacje na temat króla Burgreda i będziesz od teraz mile widziany w Tonnastadir. Mimo wszystko i tak będziesz musiał zmierzyć się z Tonną, gdy pojmiesz króla Burgreda i wyjdziesz z jego kryjówki bocznym wyjściem (do lasu).
  2. Odmawiając zapłaty za pierwszym razem otrzymasz drugą szansę, ale będziesz musiał oddać 520 Srebrnych monet - zniżka przestaje obowiązywać. Gdy odmówisz zostaniesz uznany za wroga, a drzwi Tonnastadir zostaną natychmiast zamknięte. Wskazówek dotyczących zadania będziesz musiał znaleźć na własną rękę, przeszukując fortecę Tonny i walcząc z jej wojownikami.
Na powyższym obrazku można zauważyć późniejszą konsekwencję układu z Tonną - Assassins Creed Valhalla: Układy/Bartering - ważny wybór - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Na powyższym obrazku można zauważyć późniejszą konsekwencję układu z Tonną. Po zapłacie, którą otrzymała za informacje i tak pozostała lojalna królowi i zaatakowała w momencie, gdy Burgred został pojmany.