Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Decyzje fabularne - limit, czasowy, konsekwencje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje na temat decyzji fabularnych. Z niej dowiecie się czy istnieją limity czasowe i jak wybory wpływają na fabułę.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz informacje na temat decyzji fabularnych, które będziesz podejmować w czasie rozgrywki. Dowiesz się stąd między innymi, czy istnieje limit czasowy na dokonanie wyboru oraz jakie konsekwencje mogą one nieść.

Moment, w którym będziesz podejmować decyzję można łatwo rozpoznać. Zamiast wyboru, konkretnej ścieżki dialogowej, pojawi się komunikaty informujące o tym, co można w danym momencie zrobić (np. darować komuś życie). Produkcja nie narzuca limitu czasowego, więc możesz na spokojnie zastanowić się nad konkretnymi opcjami.

Podjęte przez Ciebie wybory mają wpływ na dalszy przebieg rozgrywki, chociaż nie zawsze ich konsekwencje są widoczne od razu. Może się np. zdarzyć, że postać, którą oszczędziłeś, ponownie stanie na Twojej drodze w późniejszej fazie rozgrywki.

Więcej informacji o ważnych wyborach znajdziesz na tych stronach naszego poradnika:

  1. Lista wszystkich ważnych wyborów
  2. Wybory - czy są w grze?
1 - Assassins Creed Valhalla: Decyzje fabularne - limit, czasowy, konsekwencje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry