Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak się dostać do Asgard? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla opisuje dotarcie do Asgardu, czyli do mitycznej krainy dostępnej w grze. Wątek ten dostępny będzie w trakcie misji fabularnych, po wybudowaniu chaty dla Valki.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla opisujemy Asgard. Dowiesz się jak można dotrzeć do Asgardu, a także jakie unikalne atrakcje czekają na odkrycie w tej mitycznej krainie.

Asgard - jak się do niego przenieść?

Asgard to kraina znana z nordyckiej mitologii - Assassins Creed Valhalla: Jak się dostać do Asgard? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Asgard to kraina znana z nordyckiej mitologii. Jest ona zamieszkiwana przez nordyckich bogów i jest zarazem rajem dla Wikingów.

Assassin's Creed Valhalla pozwala przenieść się do Asgardu w ramach jednej z linii fabularnych. W Asgardzie można spędzić nawet kilka godzin (jeśli postanowisz wszystko odkryć). Do zaliczenia jest cała seria questów. Dodatkowo na nowych mapach poukrywane są nowe znajdźki oraz nowe wydarzenia. Gra pozwoli "przenosić" rzeczy zdobyte w Asgardzie do głównej części gry.

Przenoszenie się do Asgardu staje się możliwe dzięki pomocy Valki - Assassins Creed Valhalla: Jak się dostać do Asgard? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Przenoszenie się do Asgardu staje się możliwe dzięki pomocy Valki. Po jednym z powrotów do Kruczej Przystani otrzymasz informację, że w osadzie pojawiła się wyrocznia. Powitaj Valkę na przystani i wyrusz wraz z nią do miejsca, w którym zostanie zakwaterowana.

Nie możesz niestety od razu skorzystać z pomocy Valki, gdyż najpierw musisz wybudować chatkę wyroczni - Seers Hut - Assassins Creed Valhalla: Jak się dostać do Asgard? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Nie możesz niestety od razu skorzystać z pomocy Valki, gdyż najpierw musisz wybudować chatkę wyroczni - Seer's Hut. Stawia się ją obok wodospadu na tyłach głównego budynku osady. Do jej skonstruowania potrzeba 800 materiałów budowlanych i 60 surowców.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie