Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Romanse - lista, ogólne informacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera wszelkie informacje o romansach dostępnych w grze. Znajdziecie na niej listę postaci, z którymi możecie romansować oraz porady dotyczące wdawania się w takie relacje.

Ostatnia aktualizacja: 12 września 2022

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz ogólne informacje na temat romansów dostępnych w grze, a także zestawienie wszystkich postaci, z którymi można nawiązać romans. Opisujemy zarówno romanse dostępne w podstawowej wersji gry, jak i dodane później w DLC.

Lista osób, z którymi można nawiązać romans

  1. Petra - To łowczyni z chatki myśliwych w osadzie Krucza Przystań.
  2. Broder - Jest on duńskim wojownikiem, którego spotkasz we Wschodniej Anglii.
  3. Randvi - To żona Sigurda, jednego z najważniejszych Wikingów pojawiających się w grze.
  4. Estrid - To żona Birstana, władcy regionu Essex.
  5. Tewdwr - To mężczyzna z miasta Glowecestre.
  6. Vili - to syn jarla Hemmingsona, Eivor i Vili są przyjaciółmi od najmłodszych lat.
  7. Stigr - To mężczyzna, z którym można wdać się w pyskówkę (mini-gra).
  8. Ciara - romans dostępny w DLC Gniew Druidów, Ciara jest poetką arcykróla Irlandii Flanna.
  9. Pierre - romans dostępny w DLC Oblężenie Paryża. Mężczyznę spotyka się w misji fabularnej Obcy niosący podarki (Strangers Bearing Gifts).

Romanse - podstawy

Assassins Creed Valhalla pozwala na romansowanie z wybranymi postaciami - Assassins Creed Valhalla: Romanse - lista, ogólne informacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla pozwala na romansowanie z wybranymi postaciami. Funkcjonuje to na zbliżonych zasadach do AC Odyssey, a więc po napotkaniu potencjalnego kandydata / kandydatki do romansu możesz wykonywać kroki mające na celu nawiązanie bliższych relacji z tą postacią z zamiarem jej pocałowania / przespania się z nią / wejścia w związek.

W AC Valhalla "dużych" romansów jest mniej niż w Odyssey, ale są nieco bardziej rozbudowane. Nie są to już jedynie krótkie sceny, w których wybiera się jedynie wariant dialogowy oznaczony serduszkiem. Eivor przed nawiązaniem romansu z daną postacią może zostać zmuszony do wykonania większej liczby kroków. Zamiast spędzenia tylko jednej upojnej nocy z napotkaną osobą możliwe jest też wejście z nią w poważniejszy związek.

Opcje romansowe dostępne są niezależnie od płci Eivora, tzn. z każdą z wymienionych w tym rozdziale postaci możesz nawiązać romans niezależnie od tego czy grasz kobietą czy mężczyzną. Jeśli chcesz prześledzić romans dla obu płci głównego bohatera, to przed rozpoczęciem go zapisz grę. Pozwoli ci to powrócić do wcześniejszego punktu, zmienić płeć i ponownie nawiązać bliższe relacje z tym samym NPC-em.

Oprócz rozgrywania głównych romansów nadal mogą pojawiać się okazje do spędzenia krótkich intymnych chwil z wybranymi NPC-ami - Assassins Creed Valhalla: Romanse - lista, ogólne informacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Oprócz rozgrywania głównych romansów nadal mogą pojawiać się okazje do spędzenia krótkich intymnych chwil z wybranymi NPC-ami. Do tej kategorii zalicza się m.in. kobieta o imieniu Bil, której w ramach jednego z wydarzeń rozgrywanych na terenie Norwegii można pomóc w odnalezieniu grzebienia.