Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassin's Creed Valhalla: Eivor - płeć, asasyn, personalizacja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziecie informacje o głównej postaci. Dowiecie się jak: wybrać płeć bohatera, personalizować wygląd oraz jak posługiwać się krukiem i ukrytym ostrzem.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla dowiesz się kim jest protagonista produkcji - Eivor. Znajdziesz tutaj informacje o związkach bohatera z asasynami oraz o tym, jakiej jest płci i czy można personalizować jego wygląd.

Eivor - najważniejsze strony poradnika

Poniżej znajdziesz zestawienie wszystkich najważniejszych stron na temat Eivora, jakie dostępne są aktualnie w naszym poradniku - Assassins Creed Valhalla: Eivor - płeć, asasyn, personalizacja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Poniżej znajdziesz zestawienie wszystkich najważniejszych stron na temat Eivora, jakie dostępne są aktualnie w naszym poradniku. Uwzględniliśmy m.in. takie tematy, jak wybór płci bohatera, rozwój Eivora, czy odblokowanie umiejętności skrytobójczych.

  1. Zmiana płci bohatera - jak i po co? - Informujemy m.in. kiedy po raz pierwszy wybiera się płeć Eivora, czy można swobodnie zmieniać płeć i czy wybór płci wpływa jakoś na grę.
  2. Rozwój i drzewka zdolności - Znajdziesz tu wszystkie informacje m.in. o pozyskiwaniu i wydawaniu punktów umiejętności, oraz korzystaniu z unikalnych zdolności Eivora.
  3. Ukryte ostrze - jak odblokować? - Wyjaśniamy w jakich okolicznościach Eivor może spotkać asasynów i uzyskać dostęp do ukrytego ostrza do cichych zabójstw.
  4. Zdolności - jak odblokowywać? - To specjalna strona wyłącznie na temat zdolności. Informujemy jak je odblokowywać oraz w jaki sposób je aktywować.
  5. Najlepsze główne umiejętności - które? - Zestawiliśmy najbardziej przydatne umiejętności będące nowymi atakami Eivora. Mogą one wyraźnie ułatwiać rozgrywkę.
  6. Leczenie - jak przywracać zdrowie? - Dzięki lekturze strony dowiesz się w jakich okolicznościach można odnawiać zdrowie Eivora i co jest do tego potrzebne.
  7. Koń - jak odblokować? - Podpowiadamy kiedy można uzyskać dostęp do wierzchowca głównego bohatera, a także jak przyzywać do siebie konia.
  8. Zmiana wyglądu postaci - czy możliwa? - Z naszego opisu dowiesz się o możliwości zmiany fryzury i brody Eivora, a także o umieszczaniu tatuażu na jego/jej ciele.
  9. Romanse - Rozdział ten zestawia możliwe podboje miłosne dla Eivora. Wszystkie romanse w grze są dostępne niezależnie od wybranej płci protagonisty.

Płeć i personalizacja

Eivor to przywódca jednego z klanów Wikingów, a zarazem główny bohater w AC Valhalla. To właśnie tą postacią przyjdzie Ci kierować podczas zabawy. W grze pojawia się opcja wyboru płci. Oznacza to, że możesz wcielić się w kobietę lub mężczyznę, przy jednoczesnym zachowaniu kanoniczności historii.

Rozwój postaci odbije się na jej wyglądzie. - Assassins Creed Valhalla: Eivor - płeć, asasyn, personalizacja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Rozwój postaci odbije się na jej wyglądzie.

W grze nie znalazł się rozbudowany kreator postaci - większa część wyglądu Eivora jest narzucona. Wśród elementów, które możesz spersonalizować znajdziesz fryzurę, kolor włosów, barwy wojenne oraz tatuaże. Twórcy postarali się, by liczba dostępnych opcji zmian wizerunku była duża. Powinieneś więc bez problemu znaleźć pasujący Ci układ. Dodatkowo, wraz z postępami w zabawie bohater staje się coraz potężniejszy, co także ma wpływ na jego prezencję.

Kruk i ukryte ostrze

Eivor posiada na swoim wyposażeniu dwa istotne elementy, które ułatwiają rozgrywkę - ukryte ostrze oraz kruk.

Twój nowy ptasi przyjaciel - Synin - będzie pełnił tą samą funkcję, co orzeł w Assassin's Creed Odyssey. Oznacza to, że możesz go wykorzystywać do rozpoznania okolicy. Z jego pomocą będziesz w stanie zlokalizować wrogów oraz cenne przedmioty.

W AC Valhalla ukryte ostrze zyskuje na znaczeniu - Assassins Creed Valhalla: Eivor - płeć, asasyn, personalizacja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W AC Valhalla ukryte ostrze zyskuje na znaczeniu. Twórcy zdecydowali się przywrócić je do stanu ze starszych części serii. W związku z tym ponownie jest to zabójcza broń, która jednym ciosem może zlikwidować większość przeciwników. Sprzęt ten zdobędziesz na samym początku przygody.

Związki z asasynami

Eivor pod pewnymi względami przypomina Edwarda Kenwaya z Assassins Creed Black Flag - Assassins Creed Valhalla: Eivor - płeć, asasyn, personalizacja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Eivor pod pewnymi względami przypomina Edwarda Kenwaya z Assassin's Creed Black Flag. Sam nie jest asasynem, ale ma powiązania z tą organizacją. Na samym początku przygody natrafi on na jej członków. Okaże się wówczas, że cele protagonisty i Ukrytych są zbliżone. Obie strony nawiążą także współpracę. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że wśród brytyjskich możnych kryją się Templariusze.

Protagonista jednak niewiele wiele wie o samym bractwie. Chociaż w pewnym stopniu jej pomaga, to cele jej działania pozostają dla niego w pewnym stopniu nieznane.