Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Dzienne questy - gildia Tysiąca Oczu Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje o sekretnej gildii Tysiąca Oczu (The Thousand Eyes). Ta odblokowuje dostęp do zadań dziennych i unikalnych sprzętów.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do Asssasin's Creed Valhalla znajdziesz informacje jak nawiązać kontakt z sekretną gildią Tysiąca Oczu, która specjalizuje się w wydawaniu kontraktów oraz oferowaniu unikalnego sprzętu. Informujemy ponadto jak odblokować dzienne questy, jak wygląda kwestia zaliczania ich oraz jakie nagrody przewidziano za zajmowanie się codziennymi wyzwaniami.

Gildia Tysiąca Oczu jest dostępna tylko jeśli przebywasz w trybie online - Assassins Creed Valhalla: Dzienne questy - gildia Tysiąca Oczu - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gildia Tysiąca Oczu jest dostępna tylko jeśli przebywasz w trybie online. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie jej kontrakty i nagrody są regularnie podmieniane dzięki łączeniu się z serwerami gry.

Zaczekaj co najmniej do momentu aż dzięki postępom w kampanii uda ci się zawiązać pierwsze przymierze, tzn. zaliczyć pierwszą linię questową po wybraniu jej z Mapy Przymierza. W dolnej części osady Krucza Przystań pojawi się nowy namiot. Porozmawiaj z Anglosasem, a następnie z Redą - dowiesz się, że jest on przywódcą Gildii Tysiąca Oczu.

Odblokowane zostały dwie nowe ciekawe cechy gry - Assassins Creed Valhalla: Dzienne questy - gildia Tysiąca Oczu - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Odblokowane zostały dwie nowe ciekawe cechy gry:

Możesz kupować od Redy unikalny oraz wysokiej jakości sprzęt. Mogą to być np. nowe bronie i elementy pancerza, nowe tatuaże, czy nowe dekoracje do zainstalowania w Kruczej Przystani lub na statku. Za wystawiane w sklepie rzeczy płaci się nie srebrem, tylko opalami (odmiana kamieni szlachetnych). Oferta jest też regularnie podmieniana.

Możesz odbierać kontrakty - dzienne questy zlecane przez Gildię Tysiąca Oczu - Assassins Creed Valhalla: Dzienne questy - gildia Tysiąca Oczu - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Możesz odbierać kontrakty - dzienne questy zlecane przez Gildię Tysiąca Oczu. Mogą one dotyczyć m.in. eliminowania przeciwników, za którymi wystawiono listy gończe, zabijania dzikich zwierząt, czy odnajdywania ukrywających się postaci. Kontrakty również regularnie podmieniane są na inne. Po przyjęciu kontaktu masz ograniczoną ilość czasu na zaliczenie go. Jeśli nie zdążysz, to kontrakt zostanie anulowany.

Nagrody za zaliczanie kontraktów mogą być bardzo wartościowe - Assassins Creed Valhalla: Dzienne questy - gildia Tysiąca Oczu - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Nagrody za zaliczanie kontraktów mogą być bardzo wartościowe. Mogą to być:

  1. Duże ilości kamieni opal
  2. Titanium - to bardzo rzadka odmiana materiału do craftingu
  3. Sztaby w różnych odmianach jakościowych
  4. Punkty doświadczenia i srebro