Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Świt Ragnaroku: Arena Walkirii - sposób odblokowania, sagi, nowa zbroja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do AC Valhalla Świt Ragnaroku znajdziecie informacje o arenie walkirii (Valkyrie Arena). Dowiecie się jak ją odblokować, jak wyglądają walki, jakie są nagrody i jak zdobywać nowe opowieści.

Ostatnia aktualizacja: 17 marca 2022

Ta strona poradnika do gry AC Valhalla Świt Ragnaroku zawiera informacje o arenie walkirii. Dzięki niej dowiecie się jak jak ją odblokować, jak wyglądają walki, jakie są nagrody i jak zdobywać nowe opowieści.

Sposób odblokowania

1 - AC Valhalla Świt Ragnaroku: Arena Walkirii - sposób odblokowania, sagi, nowa zbroja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryArena walki znajdziecie w Svaladal, zaraz po znalezieniu pierwszej heroicznej sagi dostępnej na terenie Svartalfheim - AC Valhalla Świt Ragnaroku: Arena Walkirii - sposób odblokowania, sagi, nowa zbroja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Arena walki znajdziecie w Svaladal, zaraz po znalezieniu pierwszej heroicznej sagi dostępnej na terenie Svartalfheim. Na screenie powyżej pokazaliśmy w jakim miejscu pojawi się arena. Możecie na niej toczyć walki odkąd tylko dostaniecie się do tej krainy i odblokujecie pierwszą historię (sagę).

Walka

Na arenach walczycie z dobrze już znanymi przeciwnikami, np - AC Valhalla Świt Ragnaroku: Arena Walkirii - sposób odblokowania, sagi, nowa zbroja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Na arenach walczycie z dobrze już znanymi przeciwnikami, np. legendarnymi zwierzętami z Asgardu. Heroiczne sagi (tak nazwane są walki) składają się z kilku rozdziałów, czyli kilku fal przeciwników. Waszym zadaniem jest po prostu pokonanie wrogów. Do dyspozycji macie swoje bronie, zbroje oraz moce i umiejętności.

Aby zbierać więcej punktów zwracajcie uwagę na wzmocnienia po lewej stronie, pod nazwą historii i ilością rozdziałów. Zachowują się tak, jak wymaga gra, np. wykorzystują jedynie bronie białe, zdobędziecie więcej punktów.

Nagrody

Nagrody to specjalne surowce, które zdobywa się w jednym określonym celu - AC Valhalla Świt Ragnaroku: Arena Walkirii - sposób odblokowania, sagi, nowa zbroja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Nagrody to specjalne surowce, które zdobywa się w jednym określonym celu. Można za nie kupować przedmioty u tej samej kobiety, u której zaczyna się walki. W ofercie swojego sklepu ma nową zbroję, dwie bronie, runy oraz przedmioty kosmetyczne. Główną uwagę warto jednak poświęcić zestawowi Odyna Wszechojca, tarczy Wszechojca i łukowi - Oko Asa.

Sagi - nowe opowieści

W całej krainie znajdziecie 12 heroicznych sag. Opisaliśmy ich lokalizacje na oddzielnych stronach poradnika:

  1. Heroiczna saga - Gullnamar;
  2. Heroiczna saga - Svaladal;
  3. Heroiczna saga - Vangrinn;
  4. Heroiczna saga - Eitri.