Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Assassin’s Creed Valhalla Crossover Stories znajdziecie opis zadania Niespokojny sen (A Distorted Dream).

Ostatnia aktualizacja: 22 grudnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Crossover Stories znajdziecie opis zadania Niespokojny sen (A Distorted Dream). Ta misja otwiera dostęp do nowej zawartości i umożliwia Wam podróż na nową wyspę - Isle of Skye.

Rozpoczęcie misji

Warto zaznaczyć, że to zadanie pojawia się dopiero, gdy macie - AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Warto zaznaczyć, że to zadanie pojawia się dopiero, gdy macie:

 1. 4 poziom Osady;
 2. ukończyliście zadanie Mądra przyjaciółka (A Wise Friend).

Jeśli spełniacie te wymagania, w waszym dzienniku dostępna będzie misja Niespokojny sen (A Distorted Dream). Zaznaczcie ją i udajcie się do kobiety, która rozbiła się w północnej części waszego obozu.

Edyt

1 - AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryKobieta, która pojawiła się w waszym obozie, ma na imię Edyt - AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kobieta, która pojawiła się w waszym obozie, ma na imię Edyt. Opowie Wam o wyspie, na której coś prześladuje mieszkańców. Wedle niej udała się tam Randvi, z którą przyjdzie się wam zmierzyć na miejscu.

Isle of Skye

Po krótkiej rozmowie możecie zdecydować czy płyniecie z kobietą na Isle of Skye - AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po krótkiej rozmowie możecie zdecydować czy płyniecie z kobietą na Isle of Skye. Tam odbędą się wszystkie zadania dostępne wraz z aktualizacją.

Nie musicie się martwić, że coś was ominie. W każdej chwili możecie otworzyć mapę i wrócić do Anglii (albo do jakiejkolwiek innej dostępnej w grze lokacji).

Na wyspie wykonacie misje:

 1. Nocne majaki
 2. Noc i dzień
 3. Licząc barany
 4. Jakie sny nas czekają?
 5. Ostatnia bezsenna noc
 6. Napój Piktów
 7. Duch z Punktu Neist

Dodatkowo możecie znaleźć też kilka dodatkowych aktywności pobocznych:

 1. Mapa ukrycia skarbu
 2. Karta niesiona wiatrem
 3. Wyposażenie
 4. Przeklęty symbol
 5. Głazy