Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Assassin’s Creed Valhalla Crossover Stories znajdziecie opis zadania Niespokojny sen (A Distorted Dream).

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Crossover Stories znajdziecie opis zadania Niespokojny sen (A Distorted Dream). Ta misja otwiera dostęp do nowej zawartości i umożliwia Wam podróż na nową wyspę - Isle of Skye.

Rozpoczęcie misji

Warto zaznaczyć, że to zadanie pojawia się dopiero, gdy macie - AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Warto zaznaczyć, że to zadanie pojawia się dopiero, gdy macie:

 1. 4 poziom Osady;
 2. ukończyliście zadanie Mądra przyjaciółka (A Wise Friend).

Jeśli spełniacie te wymagania, w waszym dzienniku dostępna będzie misja Niespokojny sen (A Distorted Dream). Zaznaczcie ją i udajcie się do kobiety, która rozbiła się w północnej części waszego obozu.

Edyt

1 - AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryKobieta, która pojawiła się w waszym obozie, ma na imię Edyt - AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kobieta, która pojawiła się w waszym obozie, ma na imię Edyt. Opowie Wam o wyspie, na której coś prześladuje mieszkańców. Wedle niej udała się tam Randvi, z którą przyjdzie się wam zmierzyć na miejscu.

Isle of Skye

Po krótkiej rozmowie możecie zdecydować czy płyniecie z kobietą na Isle of Skye - AC Valhalla Crossover Stories: Niespokojny sen - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po krótkiej rozmowie możecie zdecydować czy płyniecie z kobietą na Isle of Skye. Tam odbędą się wszystkie zadania dostępne wraz z aktualizacją.

Nie musicie się martwić, że coś was ominie. W każdej chwili możecie otworzyć mapę i wrócić do Anglii (albo do jakiejkolwiek innej dostępnej w grze lokacji).

Na wyspie wykonacie misje:

 1. Nocne majaki
 2. Noc i dzień
 3. Licząc barany
 4. Jakie sny nas czekają?
 5. Ostatnia bezsenna noc
 6. Napój Piktów
 7. Duch z Punktu Neist

Dodatkowo możecie znaleźć też kilka dodatkowych aktywności pobocznych:

 1. Mapa ukrycia skarbu
 2. Karta niesiona wiatrem
 3. Wyposażenie
 4. Przeklęty symbol
 5. Głazy