Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Powrót do domu - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera dokładny opis przejścia głównego zadania Powrót do domu (Homecoming).

Ostatnia aktualizacja: 20 sierpnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Powrót do domu (Homecoming).

Po wykonaniu tego zadania otrzymacie osiągnięcie - Zrobić, co słuszne.

Wróć do Kruczej Przystani (Return to Ravensthorpe)

Czas na powrót do domu - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Czas na powrót do domu. Sposoby na powrót do Anglii są dwa. Możecie to zrobić tak, aby nie wytrącić się z immersji. W trakcie wykonywania misji u Pierre'a możecie wybrać opcję "chcę wrócić do Anglii". To spowoduje, że wrócicie na główną mapę gry.

1 - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryJeśli jednak zależy Wam na czasie, a nie na immersji, postawcie na sprawdzoną metodę - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli jednak zależy Wam na czasie, a nie na immersji, postawcie na sprawdzoną metodę. Otwórzcie mapę świata, a następnie wejdźcie w atlas (trójkąt na PS4/PS5). Dzięki temu dostaniecie się do:

  1. Irlandii,
  2. Norwegi,
  3. Vinlandu,
  4. Irlandii,
  5. Francji.
Gdy dotrzecie na miejsce przywita Was Randvi - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy dotrzecie na miejsce przywita Was Randvi. Jeśli posiadacie z nią romantyczną relację obdarzy Was czułym pocałunkiem, po czym wypyta Was o to co się działo. Po tym zadaniu otrzymacie osiągniecie i będziecie mogli kontynuować swoją zabawę. W każdej chwili możecie wrócić do Francji, nic nie stoi Wam na drodze.