Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Do Francji - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera dokładny opis przejścia głównego zadania Do Francji (To Francia).

Ostatnia aktualizacja: 20 sierpnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Do Francji (To Francia).

Ta misja zaprowadzi Was do Francji. Nie musicie się jednak obawiać punktu bez możliwości powrotu, w każdej chwili możecie przenieść się na dowolną mapę.

Porozmawiaj z Pierre o podróży do Francji (Speak to Pierre to Ravel to Francia)

Po ukończeniu zadania Obcy niosący podarki (Strangers Bearing Gifts) możecie udać się do Francuzów - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Do Francji - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po ukończeniu zadania Obcy niosący podarki (Strangers Bearing Gifts) możecie udać się do Francuzów. Poczekajcie jednak chwilę, aż postać wytrzeźwieje. Przez kilkanaście sekund może odczuwać skutki całonocnej uczty.

W trakcie rozmowy możecie potwierdzić swoją chęć do wyprawy, w ten sposób traficie na statek do obcego kraju. Od razu będziecie mogli zauważyć, że nowe tereny są raczej dość ponure, a nie skąpane słońcem jak Anglia czy Irlandia.

Czeka was wczytanie nowej mapy, a gdy już na nią traficie otrzymacie kolejną misję - Wojowniczy władca Melun.