Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Obcy niosący podarki - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera dokładny opis przejścia głównego zadania Obcy niosący podarki (Strangers Bearing Gifts).

Ostatnia aktualizacja: 20 sierpnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Obcy niosący podarki (Strangers Bearing Gifts).

Ta misja rozpocznie ciąg questów oraz zaprowadzi Was na nowe tereny.

Krucza Przystań

Zaraz po włączeniu gry z DLC Oblężenie Paryża, dostaniecie informację o tym, że do Kruczej Przystań dotarli nieznajomi - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Obcy niosący podarki - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zaraz po włączeniu gry z DLC Oblężenie Paryża, dostaniecie informację o tym, że do Kruczej Przystań dotarli nieznajomi. Musicie się tam udać. Jeśli przeniesiecie się do obozu od razu odpali się filmik.

Po filmiku zobaczycie list, w którym będzie informacja o tym, że nowi towarzysze stworzyli budynek w osadzie. Musicie się do niego udać.

Spotkaj się z gośćmi z Francji (Meet with the visitors from Francia)

Udajcie się za znacznikiem i porozmawiajcie z Francuzami - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Obcy niosący podarki - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udajcie się za znacznikiem i porozmawiajcie z Francuzami. Toka i Pierre stworzyli nowy budynek, a ze sobą przywieźli nowe potrawy i napoje. Po rozmowie z nimi możecie rozpocząć ucztę.

Uczta (Feast)

W trakcie uczty będziecie obserwować dobrą zabawę swoich towarzyszy, wszyscy będą miło spędzać czas - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Obcy niosący podarki - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W trakcie uczty będziecie obserwować dobrą zabawę swoich towarzyszy, wszyscy będą miło spędzać czas. Pierre zapyta was o wino, macie do wyboru 3 odpowiedzi, żadna z nich nie wpływa na relację z mężczyzną.

Po rozmowie o winie Toka zmieni temat. Powie Wam o wodzu, który planuje oblężenie Paryża i poprosi Was o pomoc. Czeka was dłuższy filmik, a po jego zakończeniu otrzymacie kolejną misję - Do Francji.