Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ulepszanie broni i udoskonalenia w grze Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Gra Darksiders 3 pozwala na dostosowywanie broni do własnego stylu. Możesz tego dokonać poprzez ulepszanie wybranej broni, jak i dzięki używaniu specjalnych udoskonaleń, które wpływają na funkcjonalność oręża. Z niniejszego rozdziału poradnika dowiesz się, jak ulepszać bronie i jak korzystać z udoskonaleń.

Ulepszanie broni

Broń możesz ulepszyć w Kuźni Stwórcy - Ulepszanie broni i udoskonalenia w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Broń możesz ulepszyć w Kuźni Stwórcy. To jedna z pierwszych lokacji w grze i możesz także bezproblemowo powracać do niej w dalszej części przygody. W Kuźni musisz zagadać do Ulthane'a (jeśli nie widzisz ikony rozmowy, to zaczekaj aż Ulthane zwróci się w stronę Furii), dzięki czemu wyświetli się menu z listą opcji zachowania.

Zamówienie ulepszenia jest możliwe tylko jeśli posiadasz odpowiednie przedmioty. Im wyższy poziom broni, tym wyższe są wymagania więc staraj się zbierać wszystkie możliwe Adamantytowe odłamki.

Udoskonalenia

W grze Darksiders 3 poza ulepszaniem broni w Kuźni Stwórcy masz także możliwość modyfikowania oręża w jeszcze jeden sposób - poprzez udoskonalenia - Ulepszanie broni i udoskonalenia w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

W grze Darksiders 3 poza ulepszaniem broni w Kuźni Stwórcy masz także możliwość modyfikowania oręża w jeszcze jeden sposób - poprzez udoskonalenia. Nowe udoskonalenia możesz odnajdywać w świecie gry lub kupowac u handlarza Vulgrima. Każde udoskonalenie dodaje nowe statystyki do broni, np. zwiększa zadawane przez nią obrażenia albo pozwala skuteczniej odzyskiwać punkty zdrowia.

Udoskonalenia dodatkowo mogą być ulepszane, aby maksymalnie zwiększyć możliwości bojowe postaci. Tak samo jak w przypadku ulepszania broni możesz tego dokonać odwiedzając Ulthane'a w Kuźni Stwórcy.

Jak użyć udoskonalenia broni?

Udoskonalenia możesz montować przechodząc do inwentarza, wybierając z niego jedną z posiadanych broni i wciskając stosowny przycisk - Ulepszanie broni i udoskonalenia w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Udoskonalenia możesz montować przechodząc do inwentarza, wybierając z niego jedną z posiadanych broni i wciskając stosowny przycisk. Na ekranie pojawi się lista posiadanych przedmiotów. Udoskonalenie w danym momencie może być przyporządkowane tylko do jednej broni.

Jak ulepszyć udoskonalenie?

Aby ulepszyć udoskonalenie do broni musisz udać się do Kuźni Stwórcy i porozmawiać z jej straznikiem - Ulepszanie broni i udoskonalenia w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Aby ulepszyć udoskonalenie do broni musisz udać się do Kuźni Stwórcy i porozmawiać z jej straznikiem. Wybierz odpowiednią opcję i przejdź do ekranu ulepszania. Z prawej strony wyświetla się rodzaj udoskonalenia i 4 etapy jego ulepszenia. Aby wykonać ulepszenie należy posiadać odpowiednie przedmioty. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że przy ulepszaniu udoskonaleń wystarczy obrać jedną ścieżkę (Anielską lub Demoniczną), a na samym końcu i tak otrzymasz wszystkie możliwe bonusy.