Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można ponownie wydać punkty atrybutów w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Darksiders 3 odpowiada na pytanie czy można ponownie rozdysponować punkty atrybutów. Możesz zechcieć zachować się w taki sposób jesli uznasz, że niektóre punkty rozwoju zmarnowałeś na niepotrzebne ulepszenia.

Dla przypomnienia punkty atrybutów wydaje się na rozwój trzech głównych statystyk Furii - Zdrowia (Health), Siły (Strength) oraz Magii (Arcane) - Czy można ponownie wydać punkty atrybutów w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Dla przypomnienia punkty atrybutów wydaje się na rozwój trzech głównych statystyk Furii - Zdrowia (Health), Siły (Strength) oraz Magii (Arcane). W przykładzie z dołączonego obrazka równomiernie wydawaliśmy punkty atrybutów na zwiększanie parametrów, przy czym obowiązuje tu pełna dowolność. Możesz w jakimś momencie gry uznać, że będziesz chciał zainwestować więcej punktów atrybutów w jedną z tych statystyk żeby lepiej zadziałał preferowany styl gry.

Tak, Darksiders 3 pozwala na usunięcie poprzednich wyborów i ponowne wydanie punktów atrybutów - Czy można ponownie wydać punkty atrybutów w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Tak, Darksiders 3 pozwala na usunięcie poprzednich wyborów i ponowne wydanie punktów atrybutów.

Zresetowanie punktów rozwoju nie jest możliwe w dowolnym momencie gry. Musisz spotkać się z Vulgrimem przy dowolnym z portali, przy których pojawia się wspomniany handlarz. Zajrzyj do oferty Vulgrima (opcja zachowania Show me your Wares) i przejdź do trzeciej zakładki (Crystals), w której znajduje się kryształ Echo Mark. Musisz zakupić go za dusze, a następnie otworzyć inwentarz Furii i zdecydować się na roztrzaskanie kryształu.