Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój postaci w grze Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy na temat rozwoju postaci. Jest to bardzo ważny element gry. Furia musi sukcesywnie stawać się coraz silniejsza jeśli chcesz żeby miała szanse w starciach z przeciwnikami z dalszej części gry.

Ogólne informacje o rozwoju postaci

W Darksiders 3 możesz rozwijać postać na dwa sposoby:

  1. Poprzez zdobywanie dusz i deponowanie ich u Vulgrima. W zamian za odpowiednią ilość dusz otrzymasz od Vulgrima 1 punkt atrybutów.
  2. Poprzez odnajdywanie przedmiotów Luminous Visage. Rozbicie takiego przedmiotu gwarantuje 1 punkt atrybutów.

Punkty atrybutów możesz wydawać na rozwój jednego z trzech głównych parametrów - zdrowia, siły lub magii. Poniżej zamieszczamy wszelkie potrzebne informacje, które pomogą Ci w rozwoju Twojej postaci.

Vulgrim

Vulgrim to stary znajomy Furii z poprzednich części serii Darksiders - Rozwój postaci w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Vulgrim to stary znajomy Furii z poprzednich części serii Darksiders. W zamian za odpowiednią ilość dusz możesz otrzymać od niego punkt atrybutów. Każdy kolejny punkt kosztuje niestety coraz więcej dusz, w rezultacie czego awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia będzie zajmowało ci coraz więcej czasu.

Vulgrim prowadzi także mały sklepik w którym możesz kupić takie przydatne przedmioty, jak np. odłamki lub ulepszenia do broni.

Luminous Visage

Luminous Visage to unikalne przedmioty, które możesz odnajdywać w trakcie eksploracji świata gry - Rozwój postaci w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Luminous Visage to unikalne przedmioty, które możesz odnajdywać w trakcie eksploracji świata gry. Szansa na zdobycie tego obiektu pojawia się za każdym razem gdy odnajdziesz i podniesiesz pomarańczową kulę. Po zdobyciu Luminous Visage musisz dodatkowo przejść do inwentarza i roztrzaskać ten przedmiot. Dopiero wtedy przyznany ci zostanie 1 punkt atrybutów.

Jak zbierać dusze w grze Darksiders 3?

Dusze możesz zdobywać na trzy sposoby - Rozwój postaci w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Dusze możesz zdobywać na trzy sposoby:

  1. Dzięki eliminowaniu przeciwników.
  2. Dzięki odnajdywaniu i rozbijaniu w inwentarzu skupisk dusz (Lurcher Clump) - Możesz otrzymać zbiór dusz po zbadaniu pomarańczowej kuli symbolizującej loot do zabrania. Skupiska różnią się wielkością i mogą przechowywać od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy dusz.
  3. Dzięki odnajdywaniu latających niebieskich dusz przypominających smoka. Wyglądają one tak samo, jak dusze odnajdywane po śmierci Furii.

Atrybuty

Atrybuty określają możliwości bojowego Twojego Bohatera - Rozwój postaci w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Atrybuty określają możliwości bojowego Twojego Bohatera. W grze Darksiders 3 możesz przydzielać punkty atrybutów do 3 kategorii:

  1. Życie - przydzielając punkty do tej kategorii, zwiększasz pulę zdrowia Twojej postaci.
  2. Siła - inwestując punkty atrybutów w siłę, zwiększasz obrażenia fizyczne wyrządzane przez Twojego Bohatera.
  3. Magia - punkty zainwestowane w tę kategorię zwiększają obrażenia, np. po wykonaniu perfekcyjnego uniku, jak i w trakcie przebywania w formie spustoszenia.

Na co wydawać punkty atrybutów?

W zależności od tego, jaki styl gry preferujesz, powinieneś odpowiednio inwestować punkty atrybutów. Jeśli chcesz zadawać duże obrażenia fizyczne, przydzielaj więcej punktów w siłę. Jeśli z kolei zależy Ci na dodatkowych obrażeniach po uniku lub w trakcie przebywania w dodatkowej formie Furii, inwestuj punkty w magię. Poza tym, staraj się co jakiś czas przydzielać punkty w życie, aby móc przyjąć większą ilość obrażeń.

Vulgrim sprzedaje kryształ Echo Mark, który pozwala na zresetowanie atrybutów. Możesz skorzystać z tej metody jeśli uznasz, że źle poprowadziłeś rozwój Furii i wydałeś punkty atrybutów na niepotrzebne rzeczy.