Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bronie w grze Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 znajduje się lista wszystkich dostępnych broni Furii. Tylko kolce pogardy dostępne są od samego początku rozgrywki. Wszystkie pozostałe bronie musisz pozyskać w miarę postępów w głównej fabule. Oprócz zestawienia przygotowaliśmy też garść porad jak i kiedy używać poszczególnych broni.

Kolce pogardy

Pierwsza i podstawowa broń Furii w grze Darksiders 3 - Bronie w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Pierwsza i podstawowa broń Furii w grze Darksiders 3. Kolce pogardy to broń o dalekim zasięgu, która wyrządza obrażenia fizyczne. Kolce pogardy zachowują się jak bicz, którym możesz chłostać nawet kilku przeciwników na raz. Kolce pogardy przydają się w momencie, gdy np. chcesz wytrącić przeciwnika z równowagi, aby przerwać jego atak. Co więcej, jeśli zaatakujesz i wykonasz ponowny atak po krótkiej przerwie, możesz przyciągnąć do siebie przeciwnika, aby kontynuować kombinację bronią pomocniczą z bliskiej odległości. Kolce pogardy przydają się w sytuacji:

  1. Gdy chcesz dosięgnąć przeciwnika, który znajduje się nieco dalej.
  2. Gdy chcesz rozbijać niebezpieczne przedmioty, które mogą wybuchnąć, jak np. butle z gazem.
  3. Do wyprowadzania mocnych kontrataków.
  4. Do przyciągania pojedynczych celów i przerywania ich ataków.

Łańcuchy pogardy

Łańcuchy pogardy to druga dodatkowa broń w Darksiders 3, do której masz dostęp po zdobyciu esencji płomienia - Bronie w grze Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Łańcuchy pogardy to druga dodatkowa broń w Darksiders 3, do której masz dostęp po zdobyciu esencji płomienia. Za ich pomocą możesz wyprowadzać bardzo szybkie ataki, ale niestety mają bardzo mały zasięg. Łańcuchy pogardy nie wyrządzają zbyt wielkich obrażeń, ale za to mogą podpalić atakowany cel, który zacznie otrzymywać obrażenia od ognia rozłożone w czasie. Łańcuchy pogardy mogą być wykorzystane w momencie:

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie