Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boss - Łakomstwo | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 znajdziesz opis przejścia pojedynku z bossem Łakomstwo. To jeden z Grzechów, czyli obowiązkowych bossów do wyeliminowania na potrzeby głównej fabuły. Informujemy o wszystkich atakach bossa i o tym jak poprawnie na nie reagować.

Ogólne informacje o bossie Łakomstwo

Łakomstwo to jeden z obowiązków bossów, z którymi należy zmierzyć w grze Darksiders 3. Walka z Łakomstwem została podzielona na dwie fazy - pierwsza toczy się w pomieszczeniu, a druga pod wodą. Poniżej znajdziesz wszelkie istotne informacje, które pomogą Ci w walce z Łakomstwem.

Otwarcie pojedynku

Gdy tylko pojawisz się w pomieszczeniu, Łakomstwo zacznie atakować Cię zamaszystymi ruchami macki. Stań przy ścianie i poczekaj, aż macka uderzy w ziemię - wtedy możesz wykonać pierwszy atak. Ataki macką będą wykonywane kilkukrotnie w czasie całego pojedynku więc miej się na baczności.

Jak zadawać obrażenia?

Jedynie ciosy skierowane w miejsce w którym znajduje się Boss przynoszą oczekiwany skutek. Uderzanie w korpus macki lub jej podstawę nie wyrządzi żadnych szkód Bossowi.

Trujące bomby

Co pewien czas, Łakomstwo zacznie wystrzeliwać trujące bomby, które utrzymują się na arenie przez pewien czas. Gdy tylko w nie wdepniesz, otrzymasz obrażenia. Staraj się unikać zielonych śladów na podłodze.

Łakomstwo postara się zjeść Twojego Bohatera

Gdy Łakomstwo zacznie wciągać powietrze, Twoja postać będzie wsysana do jego paszczy. W takiej sytuacji musisz biec lub wykonywać krótkie dashe w przeciwnym kierunku. Gdy Łakomstwu uda się wciągnąć Furię, stracisz około 3/4 punktów zdrowia.

Walka pod wodą

W trakcie walki pod wodą musisz zwabić podwodną bombę, a następnie pływać z nią mniej więcej na środku, dopóki Łakomstwo jej nie wciągnie. W trakcie pływania musisz unikać ataków mackami i ataków paszczą.