Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć nową zbroję w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 zamieściliśmy informacje jak odblokowywać nowe pancerze. Cechują się one lepszymi parametrami od domyślnej zbroi Furii i mogą dzięki temu ułatwiać wygrywanie potyczek z silniejszymi przeciwnikami.

Furia korzysta ze zwykłej zbroi (Base Armor) od samego początku gry - Jak zdobyć nową zbroję w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Furia korzysta ze zwykłej zbroi (Base Armor) od samego początku gry. Możesz ją sprawdzić z poziomu inwentarza. Niestety nie posiada ona żadnych dodatkowych właściwości.

Nowe pancerze musisz kupować, przy czym opcja ta nie jest dostępna już od samego początku gry - Jak zdobyć nową zbroję w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Nowe pancerze musisz kupować, przy czym opcja ta nie jest dostępna już od samego początku gry. Nowe zbroje stają się dostępne do zakupu dzięki odblokowywaniu kolejnych esencji (mocy).

Po zdobyciu każdej nowej esencji odwiedź handlarza Vulgrima. Wystawi on na sprzedaż zbroję powiązaną z daną esencją. Warto dodać, że niestety każdy kolejny pancerz w ofercie Vulgrima jest coraz droższy i konieczne może być wydanie nawet kilkudziesięciu tysięcy dusz.

1 - Jak zdobyć nową zbroję w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry
Po zakupieniu pancerza musisz go założyć - Jak zdobyć nową zbroję w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Po zakupieniu pancerza musisz go założyć. Otwórz ponownie inwentarz Furii i wybierz go z listy.

Każda lepsza zbroja posiada listę oferowanych premii do statystyk. Warto ją przejrzeć przed podjęciem decyzji o zakupie oraz przed wybraniem nowej zbroi z listy posiadanych.