Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boss - Żądza | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 znajdziesz opis przejścia pojedynku z bossem Żądza. To jeden z Grzechów, czyli obowiązkowych bossów do wyeliminowania na potrzeby głównej fabuły. Początkowo jest to pojedynek jeden na jednego, ale w drugiej fazie walki pojawia się też archanioł Uzjel. Podpowiadamy jak zwycięsko wyjść z tego starcia.

Żądza jest przebiegłą przeciwniczką, która na każdym kroku stara się omamić Furię - Boss - Żądza | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Żądza jest przebiegłą przeciwniczką, która na każdym kroku stara się omamić Furię. Do rozegrania są dwie fazy walki. W pierwszej części jest to tradycyjny pojedynek jeden na jednego, ale w drugiej fazie na arenie pojawi się archanioł Uzjel (Usiel).

Pierwsza faza pojedynku

W pierwszej fazie pojedynku z Żądzą skup się na unikaniu jej ciosów i wyprowadzaj kontrataki - Boss - Żądza | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

W pierwszej fazie pojedynku z Żądzą skup się na unikaniu jej ciosów i wyprowadzaj kontrataki. Najlepiej żeby uniki były perfekcyjnymi, dzięki czemu każdy kontratak będzie silniejszy.

Oprócz wykonywania standardowych ataków możesz też podjąć decyzję o aktywacji Formy Spustoszenia (jeśli masz ją w gotowości). Wszystkie lub prawie wszystkie ataki wyprowadzane w ten sposób powinny dosięgnąć bossa. Walcz do momentu, w którym Żądza straci 50% punktów zdrowia.

Druga faza pojedynku

W momencie awansowania do drugiej fazy walki na placu boju pojawi się archanioł Uzjel, którego Żądzy uda się go omamić - Boss - Żądza | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

W momencie awansowania do drugiej fazy walki na placu boju pojawi się archanioł Uzjel, którego Żądzy uda się go omamić. Oznacza to, że Furię zaatakuje dwóch bossów i każdy z nich będzie miał osobny pasek zdrowia.

Skupiaj się wyłącznie na dalszym atakowaniu Żądzy. Uzjel polega na ogromnym dzwonie i staraj się poprawnie wykonywać uniki żeby nie dać się uderzyć. Po tym jak Żądza zginie pojedynek zostanie automatycznie zakończony zwycięstwem (nawet jeśli Uzjel nadal żyje).

Zabicie Uzjela uniemożliwi ci zdobycie trofeum Komu bije dzwon. Staraj się go ignorować za wyjątkiem sytuacji gdy trzeba wykonać unik w odpowiedzi na jeden z jego ataków.