Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boss - Gniew - drugie starcie | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 znajdziesz opis przejścia drugiego pojedynku z bossem Gniew. Do powtórnej konfrontacji z jednym z Grzechów zmuszony zostaniesz w końcowej części głównej fabuły. Ponownie zestawiamy ataki bossa i sugerujemy taktykę pokonania go.

Ogólne informacje o drugim pojedynku z Gniewem

Ponownie w Darksiders 3 staniesz do walki z Gniewem. Tym razem walka odbędzie się na arenie gladiatorów. Przeciwnik jest jeszcze bardziej zdeterminowany niż ostatnio więc musisz mieć się na baczności. W pierwszej fazie pojedynku, walczysz z olbrzymem ogarniętym szałem bojowym. W drugiej fazie przeciwnik dysponuje pełnym zdrowiem i dodatkowo ogranicza pole walki do minimum.

Otwarcie pojedynku

Gdy tylko zacznie się walka, Gniew zaszarżuje na Ciebie więc bądź czujny i wykonaj unik. Kolejne ataki przeciwnika to seria cięć, które możesz łatwo skontrować.

Leczenie

Gniew zabija swoich sługusów i Twoich sojuszników, aby się uzdrowić. Robi to za każdym razem, gdy jego zdrowie spadnie do niebezpiecznego poziomu. Możesz staraj się przebić jego leczenie, jeśli wyrządzasz odpowiednio dużo szkód. W innym wypadku będzie Ci ciężko wykończyć wszystkie poboczne cele w trakcie walki z Bossem.

Uderzenia pięścią

Gniew używa ataku specjalnego, który wywołuje fale uderzeniowe. Gniew uderza pięścią o arenę i wywołuje falę energii, która likwiduje pozostałe cele. Aby nie otrzymać obrażeń musisz nad nimi przeskakiwać.

Wirujące ostrza

W drugiej fazie pojedynku, Gniew będzie ograniczał pole walki poprzez tworzenie pierścienia z wirujących ostrzy. Musisz wtedy trzymać się jak najbliżej środka, aby nie otrzymać obrażeń.