Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odnajdywać kolejne Grzechy - bossów w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Darksiders 3 podpowiada jak odnajdywać kolejne Grzechy, czyli głównych bossów gry. Z pomocą przychodzą kompas oraz specjalizny talizman, dzięki którym łatwiej można ustalać trasy przemarszu do legowisk kolejnych bossów.

Gra Darksiders 3 posiada częściowo otwarty świat - Jak odnajdywać kolejne Grzechy - bossów w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Gra Darksiders 3 posiada częściowo otwarty świat. Ponadto oprócz głównych lokacji jest w niej mnóstwo mniejszych opcjonalnych obszarów. Nie musisz na szczęście obawiać się tego, że zabłądzisz i to nawet jeśli nie skorzystasz z podpowiedzi z naszego opisu przejścia.

W docieraniu do miejsc pobytu kolejnych bossów pomagają dwie rzeczy:

  1. Widoczny u góry ekranu kompas.
  2. Ikony bossów na kompasie pojawiające się dzięki dysponowaniu Talizmanem Grzechu (Talisman of Sin). Ikona czaszki na kompasie nakierowuje na bossa, który przebywa najbliżej. Mniejsze okrągłe ikony symbolizują bossów, którzy są bardziej oddaleni.

Warto zaznaczyć, że nie musisz zawsze podążać za wskazaniami ikony czaszki, albowiem niektórych głównych bossów gry można eliminować w różnej kolejności. Możesz wybrać sobie innego bossa od tego rekomendowanego przez grę.

Ikona czaszki nie wskazuje lokalizacji bossa w linii prostej, tylko na bieżąco zmienia swoją pozycję. Możesz ją w rezultacie traktować jako niewidzialną strzałkę, która pomoże ci także w zlokalizowaniu miejsc gdzie trzeba np. wskoczyć do dziury, wykonać skręt o 90 stopni czy wdrapać się na wyższą półkę. Warto cały czas obserwować wskazania kompasu żeby na bieżąco korygować aktualną trasę przemarszu.