Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego nie mogę skorzystać z Kuźni Stwórcy w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 wyjaśniamy potencjalny problem związany z utrudnionym skorzystaniem z usług Kuźni Stwórcy. Może wydawać się, że kuźnia nie jest jeszcze dostępna, ale w rzeczywistości jest to efekt błędnie działającej mechaniki gry. Problem ten nie został niestety rozwiązany od czasu premiery Darksiders 3.

Do Kuźni Stwórcy (Makers Forge) po raz pierwszy dotrzesz niedługo po rozpoczęciu gry, a konkretnie w trakcie eksploracji Schronienia (Haven) - dokładnie opisaliśmy się to w naszej solucji - Dlaczego nie mogę skorzystać z Kuźni Stwórcy w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Do Kuźni Stwórcy (Maker's Forge) po raz pierwszy dotrzesz niedługo po rozpoczęciu gry, a konkretnie w trakcie eksploracji Schronienia (Haven) - dokładnie opisaliśmy się to w naszej solucji.

Kuźnia Stwórcy znajduje się wewnątrz ogromnego drzewa sąsiadującego ze zniszczonym drapaczem chmur. Po dotarciu do Kuźni załączy się filmik ze spotkania z Ulthanem.

Może wydawać się, że Kuźnia jest chwilowo niedostępna, ale jest to fałszywe przeczucie - Dlaczego nie mogę skorzystać z Kuźni Stwórcy w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Może wydawać się, że Kuźnia jest chwilowo niedostępna, ale jest to fałszywe przeczucie. Z Kuźni Stwórcy można skorzystać także na początku gry.

Występujący tu problem polega na tym, że nie pojawi się ikona zainicjowania rozmowy jeśli Ulthane jest zajęty, tzn. jeśli gra wyświetla animację Ulthane'a pracującego w kuźni.

Rozwiązanie tego problemu jest proste - podejdź do Ulthane'a i odczekaj sekundę-dwie aż zakończy się animacja pokazująca jak pracuje. Ulthane powinien zwrócić się w stronę Furii i wyświetli się ikona przycisku interakcji pozwalająca na zainicjowanie z nim rozmowy (klawisz E w wersji PC, przycisk Kółko w wersji PS4, przycisk B w wersji XONE).

Jeśli wszystko poprawnie wykonałeś, to po krótkiej wymianie zdań z Ulthanem wyświetli się menu Kuźni, w którym można ulepszać bronie oraz udoskonalenia - Dlaczego nie mogę skorzystać z Kuźni Stwórcy w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Jeśli wszystko poprawnie wykonałeś, to po krótkiej wymianie zdań z Ulthanem wyświetli się menu Kuźni, w którym można ulepszać bronie oraz udoskonalenia.