Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak niszczyć pajęczyny w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Darksiders 3 podpowiada jak zniszczyć pajęczynę. Podpalenie każdej napotkanej pajęczyny stanie się możliwe dopiero po tym jak Furia zdobędzie nowe umiejętności, a konkretnie po tym jak odblokuje jedną z głównych esencji (mocy).

Przykładową pajęczynę pokazuje dołączony obrazek - Jak niszczyć pajęczyny w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Przykładową pajęczynę pokazuje dołączony obrazek. Mogą one pojawiać się w różnych kolorach. Ich cechy wspólne to niewrażliwość na standardowe ataki biczem oraz blokowanie dostępu do nowych obszarów czy skrytek.

Na potrzeby niszczenia wszystkich odnajdywanych pajęczyn musisz zdobyć Esencję Płomienia (Flame Hollow) - Jak niszczyć pajęczyny w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Na potrzeby niszczenia wszystkich odnajdywanych pajęczyn musisz zdobyć Esencję Płomienia (Flame Hollow). Jest ona nagrodą za pokonanie bossa Gniew (Wrath).

Ustaw Esencję Płomienia jako aktywną (włosy Furii powinny zmienić swój kolor na pomarańczowy), podejdź do pajęczyny i przytrzymaj klawisz/przycisk ataku dodatkowego. Główna bohaterka musi wykonać ładowany atak, gdyż tylko on może podpalać pajęczyny.

Istnieje także alternatywny sposób niszczenia pajęczyn i zakłada on rzucanie żukami, które pojawiają się w niektórych lokacjach gry - Jak niszczyć pajęczyny w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Istnieje także alternatywny sposób niszczenia pajęczyn i zakłada on rzucanie żukami, które pojawiają się w niektórych lokacjach gry. Na potrzeby tej techniki żuk musi "najeść się" żeby jego skorupa rozświetliła się.

Naładowanego żuka musisz podnieść i rzucić nim w pajęczynę - Jak niszczyć pajęczyny w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

"Naładowanego" żuka musisz podnieść i rzucić nim w pajęczynę. Żuk eksploduje i pajęczyna zostanie podpalona.

Technika ta przydaje się także gdy posiadasz już Esencję Płomienia, gdyż niektóre zagadki mogą wymuszać podpalanie pajęczyn w określonej sekwencji.