Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boss - Gniew | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 znajdziesz opis przejścia pojedynku z bossem Gniew. To jeden z Grzechów, czyli obowiązkowych bossów do wyeliminowania na potrzeby głównej fabuły. Informujemy o wszystkich atakach bossa i o tym jak ich unikać.

Drugi Boss w grze Darksiders 3 preferuje walkę w ręcz i przekłada siłę fizyczną ponad magię - Boss - Gniew | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Drugi Boss w grze Darksiders 3 preferuje walkę w ręcz i przekłada siłę fizyczną ponad magię. Poniżej umieszczamy informacje odnośnie tego, na co zwracać uwagę w trakcie walki z Gniewem.

Mocny początek

Gdy tylko Gniew Cię zauważy, od razu zaszarżuje i wykona pierwszy cios. Bądź na to przygotowany i wykonaj unik w jedną ze stron po czym natychmiast zaatakuj przeciwnika.

Podwójne cięcie

Gdy tylko zauważysz, że Gniew podnosi do góry obydwie bronie możesz być przekonany, że za chwilę wykona atak krzyżowi przy pomocy obydwu broni - Boss - Gniew | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Gdy tylko zauważysz, że Gniew podnosi do góry obydwie bronie możesz być przekonany, że za chwilę wykona atak krzyżowi przy pomocy obydwu broni. Wykonaj skok żeby uniknąć trafienia. Gniew może wielokrotnie skorzystać z tego ataku w trakcie walki.

Rzut bronią

Gniew może kilka razy w trakcie pojedynku rzucić w furię swoją bronią - Boss - Gniew | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Gniew może kilka razy w trakcie pojedynku rzucić w furię swoją bronią. Atak jest bardzo szybki więc musisz natychmiast zareagować. Gdy Gniew straci swoją broń główną, przez pewien czas będzie korzystał z kolców na karwaszu. Co więcej, przeciwnik będzie wykonywał nieporadne kopnięcia. To świetna okazja żeby zająć się stopniowym osłabianiem jego paska zdrowia, przy czym nie zapomnij o wykonywaniu poprawnych uników (najlepiej połączonych z silnymi kontratakami).

Potężny zamach

Najgroźniejszym atakiem tego przeciwnika jest potężne cięcie jedną bronią - Boss - Gniew | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Najgroźniejszym atakiem tego przeciwnika jest potężne cięcie jedną bronią. Przygotowanie tego ataku trwa około 2 sekundy więc masz czas na reakcję. Jeśli cios dojdzie do celu możesz stracić nawet 1/3 punktów zdrowia.