Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zniszczony rurociąg | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 znajdziesz opis przejścia lokacji Zniszczony rurociąg. Przejście przez ten obszar nie zajmie Furii bardzo dużo czasu, ale główna bohaterka musi m.in. pilnować się na nietypowym polu minowym.

Ogólne informacje o Zniszczonym rurociągu

Zniszczony rurociąg to drugi punkt kontrolny w lokacji Głębiny. Poza podwodnym polem minowym nie spotkasz tutaj żadnego zagrożenia i nie będziesz musiał męczyć się z żadną zagadką. Wędrówkę przez Zniszczony rurociąg potraktuj jako krótki przerywnik przed walką z Bossem.

Początek eksploracji rurociągu

Pamiętaj o zaznaczeniu punktu kontrolnego - Zniszczony rurociąg | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Pamiętaj o zaznaczeniu punktu kontrolnego. Zanim wyruszysz w dalszą drogę warto załatwić sprawunki z Vulgrimem i przenieść się do Kuźni Stwórcy, aby ulepszyć ekwipunek.

Przed Toba podwodne jezioro - Zniszczony rurociąg | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Przed Toba podwodne jezioro. Pod sufitem możesz zauważyć złowrogo wyglądające "coś". Tego typu widok na pewno nie zapowiada niczego dobrego. Wskocz do wody i płyń przed siebie uważając na dwie naprowadzane miny.

Podwodne pole minowe

Przed Tobą pole minowe - Zniszczony rurociąg | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Przed Tobą pole minowe. Gdy będziesz szedł przed siebie, na pewno otrzymasz nieco obrażeń. Najlepsza i najbezpieczniejsza droga znajduje się z lewej strony, za filarem. Bomby będą rozbijać się o podwodne głazy, a Ty bezpiecznie przejdziesz na drugą stronę.