Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak docierać do wyższych półek w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Darksiders 3 wyjaśnia w jaki sposób docierać do wysoko położonych półek. Wiele z nich może początkowo wydawać się niedostępnych dla Furii, ale dzięki jednej z nowych esencji (mocy) problem ten może zostać całkowicie rozwiązany.

Na wysokie półki i platformy będziesz natrafiał już od samego początku gry, ale niestety początkowo nic nie możesz na to zaradzić poza podjęciem próby odnalezienia alternatywnej drogi do celu podróży - Jak docierać do wyższych półek w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Na wysokie półki i platformy będziesz natrafiał już od samego początku gry, ale niestety początkowo nic nie możesz na to zaradzić poza podjęciem próby odnalezienia alternatywnej drogi do celu podróży.

Problem ten rozwiązany zostanie po tym jak odblokujesz Esencję Płomienia (Flame Hollow). Jest ona nagrodą za pokonanie bossa Gniew (Wrath).

Ustaw Esencję Płomienia jako aktywną (włosy Furii powinny zmienić swój kolor na pomarańczowy) i dotrzyj do miejsca gdzie chcesz rozpocząć wspinaczkę - Jak docierać do wyższych półek w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Ustaw Esencję Płomienia jako aktywną (włosy Furii powinny zmienić swój kolor na pomarańczowy) i dotrzyj do miejsca gdzie chcesz rozpocząć wspinaczkę. Wciśnij przycisk skoku i w locie ponownie go przytrzymaj. Efektem tego działania będzie to, że Furia katapultuje się w górę (umiejętność Flame Jump) - przykład takiej akcji pokazuje powyższy obrazek. Umożliwi ci to dotarcie do upatrzonej półki.

Furię możesz też katapultować np. w trakcie większych skoków nad przepaściami, które dodatkowo zakładają chwytanie się interaktywnych zaczepów z użyciem bicza.