Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można po śmierci odzyskać dusze w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 informujemy czy można odzyskać stracone dusze po śmierci Furii oraz podpowiadamy jak zabezpieczyć się przed utratą dusz na wypadek śmierci.

Furia traci wszystkie posiadane dusze w momencie śmierci - Czy można po śmierci odzyskać dusze w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Furia traci wszystkie posiadane dusze w momencie śmierci. Na szczęście utracone dusze można odzyskać i musisz w związku z tym powrócić do lokacji, w której zginąłeś. Po dotarciu w dane miejsce rozejrzyj się za latającym niebieskim skupiskiem dusz - przykładowe pokazuje dołączony obrazek. Zaatakowanie go (dowolną bronią) doprowadzi do odzyskania dusz.

Na skupiska niebieskich dusz możesz też natrafiać w innych miejscach w świecie gry. Zawsze staraj się do nich docierać, gdyż jednorazowo możesz w ten sposób pozyskać nawet kilka tysięcy dusz.

Możesz zabezpieczać się przed utratą dusz i są tu dwie główne techniki - Czy można po śmierci odzyskać dusze w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Możesz zabezpieczać się przed utratą dusz i są tu dwie główne techniki. Pierwszy sposób to karmienie Vulgrima duszami. To najlepszy sposób jeśli planujesz wydać dusze na poczet pozyskania nowych punktów atrybutów. Możesz "przelać na konto Vulgrima" wszystkie posiadane aktualnie dusze.

Drugi sposób to unikanie przedwczesnego rozbijania Kęp Mar (Lurcher Cluster), czyli obiektów odnajdywanych w formie lootu - Czy można po śmierci odzyskać dusze w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Drugi sposób to unikanie przedwczesnego rozbijania Kęp Mar (Lurcher Cluster), czyli obiektów odnajdywanych w formie lootu. Każda kępa może przechowywać od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy dusz. Kępy rozbijaj dopiero gdy powrócisz do Vulgrima i będziesz chciał przeznaczyć dusze na zdobycie punktów atrybutów lub na zakupienie jakichś przedmiotów u wspomnianego handlarza. Furia nie straci Kęp Mar w momencie śmierci. Do momentu ich roztrzaskania są one całkowicie bezpieczne.