Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boss- Lenistwo | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 znajdziesz opis przejścia pojedynku z bossem Lenistwo. To jeden z Grzechów, czyli obowiązkowych bossów do wyeliminowania na potrzeby głównej fabuły. Zestawiliśmy ataki tego bossa i zamieściliśmy podpowiedzi jak się z nim rozprawić.

Lenistwo to, zgodnie z nazwą, bardzo leniwy przeciwnik, który lubi wysługiwać się innymi dlatego ma na swoich usługach cała armię robactwa. Walka została podzielona na dwie fazy. W pierwszej starasz się zrzucić przeciwnika z tronu, a w drugiej musisz go wykończyć.

Początek walki

W pierwszej fazie pojedynku, Lenistwo siedzi na swoim tronie i jedynie obraca się dookoła własnej osi za sprawą swoich pomagierów. Może jednak w tym czasie wykonywać ataki swoim kosturem i miotać kulami jadu. Aby nie dać przeciwnikowi czasu na reakcję, szybko podskocz do jego tronu i zacznij okładać pomagierów bossa.

Druga faza pojedynku

Gdy duże stawonogi nie będą w stanie unieść ciężaru swojego pana, Lenistwo będzie musiała sam przystąpić do walki. Przeciwnik nie jest szybki, ale ma bardzo duży zasięg ataku. Dodatkowo, Lenistwo może przeskoczyć na krótką odległość więc uważaj, aby na Ciebie nie spadł.

Taktyka Hit and run

Wydaje się, że najlepszą techniką walki z tym bossem jest czekanie na jego atak, aby zrobić unik i przejść do szybkiej kontry.

Dalsza eksploracja Zaświatów

Po walce pozbieraj wszystkie przedmioty i przejdź przez otwór w ścianie - Boss- Lenistwo | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Po walce pozbieraj wszystkie przedmioty i przejdź przez otwór w ścianie.

Po zakończonej walce z Bossem, wypal sieć, aby uwolnić tramwaj - Boss- Lenistwo | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Po zakończonej walce z Bossem, wypal sieć, aby uwolnić tramwaj.

Wagony zjadą po szynach i zablokują się o przeciwną ścianę - Boss- Lenistwo | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Wagony zjadą po szynach i zablokują się o przeciwną ścianę. Właśnie stworzyłeś most między dwoma lokacjami. Przejdź po moście i porozmawiaj z Vulgrimem, aby przeteleportować się do Kuźni Stwórcy. Gdy będziesz na miejscu nie zapomnij porozmawiać ze Stwórcą, aby otrzymasz wzmocniony artefakt.