Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zwiększyć liczbę użyć Odpoczynku Nefilim w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Darksiders 3 podpowiada jak zwiększyć limit użyć Odpoczynku Nefilim, czyli najbardziej skutecznej metody odzyskiwania punktów zdrowia utraconych przez Furię.

Dla przypomnienia Odpoczynek Nefilim (Nephilims Respite) to obiekt dostępny od samego początku gry - Jak zwiększyć liczbę użyć Odpoczynku Nefilim w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Dla przypomnienia Odpoczynek Nefilim (Nephilim's Respite) to obiekt dostępny od samego początku gry. Po wybraniu go z inwentarza możesz go aktywować i odzyskać dzięki temu dużą część utraconych punktów zdrowia.

Furia domyślnie może przenosić w inwentarzu maksymalnie 2 sztuki Odpoczynku Nefilim. Może ci to sprawić problemy w trakcie walk z późniejszymi bossami kiedy to będziesz chciał w ten sposób podleczyć się kilka razy pod rząd.

Limit użyć Odpoczynku Nefilim możesz zwiększać dzięki rdzeniom Invigoration Core - Jak zwiększyć liczbę użyć Odpoczynku Nefilim w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Limit użyć Odpoczynku Nefilim możesz zwiększać dzięki rdzeniom Invigoration Core. Przedmiotów tych nigdzie nie kupuje się. Rdzenie możesz odnajdywać wśród pospolitego lootu, tak więc sprawdzaj wszystkie odnajdywane w trakcie gry pomarańczowe kule. Po zdobyciu rdzenia automatycznie zwiększy się limit użyć Odpoczynku Nefilim o 1. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności (np. rozbijać rdzenia).

Oprócz odnajdywania rdzeni Invigoration Core warto też rozglądać się za rdzeniami Rejuvenation Core, które zwiększają skuteczność Odpoczynku Nefilim, tzn - Jak zwiększyć liczbę użyć Odpoczynku Nefilim w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Oprócz odnajdywania rdzeni Invigoration Core warto też rozglądać się za rdzeniami Rejuvenation Core, które zwiększają skuteczność Odpoczynku Nefilim, tzn. pozwalają na odzyskiwanie większej liczby punktów zdrowia w momencie użycia go. Rdzenie możesz również odnajdywać dzięki eksploracji świata gry i podnoszeniu pomarańczowych kul. Jeden rdzeń Rejuvenation Core jest dodatkowo sprzedawany przez Vulgrima. Polecamy już na wczesnym stadium gry zgromadzić 5000 dusz żeby móc pozwolić sobie na zakupienie go.