Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Finałowy boss - Zazdrość | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona opisu przejścia Darksiders 3 informuje jak pokonać finałowego bossa gry, którym jest Zazdrość. Nasza solucja wyjaśnia ogólne zasady pojedynku, wymienia najważniejsze ataki finałowego bossa oraz podpowiada w jaki sposób pokonać Zazdrość.

Ogólne informacje o walce z finałowym bossem - Zazdrością

Finałową walkę w grze Darksiders 3 stoczysz z Zazdrością. Pojedynek będzie dość znacznie różnił się od wszystkich wcześniejszych ponieważ Zazdrość ma dostęp do dusz wszystkich poległych grzechów. Za sprawą amuletu będzie przyzywać projekcie pozostałych grzechów, które będą towarzyszyć jej w walce.

Pchnięcia mieczem

Gdy Zazdrość ustawia miecz w pozycji poziomej, jest to znak, że za chwile wykona szybki dash z pchnięciem. Niekiedy po udanym pchnięciu następuje cios z półobrotu, który jest znacznie wolniejszy od poprzedniego ataku.

Eksplozja ostrzy

Gdy Zazdrość unosi miecz ku górze i kieruje go pionowo do ziemi, to znak, że za chwilę wykona atak, który stworzy dookoła przeciwnika szereg ostrzy wyrastających spod ziemi. Aby uniknąć tego ataku musisz zachować bezpieczną odległość.

Ciosy kościanym nadziakiem

Ciosy nadziakiem mają dość spore opóźnienie i czasem ciężko wyczuć odpowiedni timing do uniku. Ciosy nadziakiem są czasem łączone w kombinację z ciosami obrotowymi mieczem.

Strzały z pistoletu

W momencie, gdy Zazdrość wykonuje szybki obrót do tyłu, to znak, że za chwilę wystrzeli w Twoim kierunku dwa pociski.

Projekcje grzechów

Co jakiś czas, Zazdrość będzie przyzywać inne grzechy do pomocy. Grzechy ujawniają się w postaci zielonych projekcji, wykonują jeden atak i znikają. Najgroźniejszym z nich jest Gniew, który trzykrotnie uderzy pięścią w ziemię, aby wywołać falę uderzeniową nad którą musisz przeskoczyć.

Kombinacje

Uważaj na kombinacje Zazdrości ponieważ może ona wplatać własne ataki, gdy projekcja grzechów jest aktywna. Musisz szczególnie uważać w momencie, gdy na Arenie pojawi się Gniew. Jeśli trafi Cię jedną z fal uderzeniowych, Zazdrość wykorzysta ten moment, aby strzelić Ci w plecy lub wyprowadzić szybkie pchnięcie w kombinacji z dwoma ataki nadziakiem.