Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy mogę zapisać stan gry w Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Darksiders 3 informuje czy można wykonywać manualne zapisy stanu gry. Wyjaśniamy też na jakich zasadach zachowywane są nasze postępy w kampanii.

Nie, Darksiders 3 nie pozwala na tworzenie własnych sejwów - Czy mogę zapisać stan gry w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Nie, Darksiders 3 nie pozwala na tworzenie własnych sejwów. Nawet jeśli spauzujesz grę to jedynymi dostępnymi wariantami będą wznowienie lub zakończenie rozgrywki. Musisz w całości polegać na automatycznych zapisach stanu gry, które są wykonywane bez twojego udziału.

Moment tworzenia autozapisu symbolizuje czerwona ikona, która wyświetlana jest w prawym dolnym rogu ekranu nad informacją o liczbie przenoszonych dusz - ikonę tę pokazuje powyższy obrazek - Czy mogę zapisać stan gry w Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Moment tworzenia autozapisu symbolizuje czerwona ikona, która wyświetlana jest w prawym dolnym rogu ekranu nad informacją o liczbie przenoszonych dusz - ikonę tę pokazuje powyższy obrazek.

Gra dokonuje autozapisu gdy:

  1. Dotrzesz w pobliże jednego z teleportów (miejsca gdzie pojawia się Vulgrim) lub wkroczysz do nowej dużej lokacji.
  2. Zdecydujesz się na zakończenie gry i powrót do menu głównego. Po wznowieniu rozgrywki powinieneś znaleźć się w tym samym miejscu, w którym ją wcześniej zakończyłeś.

Ważną informacją jest też to, że śmierć Furii oznacza powrót do najbliższego teleportu. Może to być uciążliwe szczególnie w trakcie walk z bossami i wymusić powtórne przejście przez kilka wcześniejszych obszarów zanim możliwe będzie ponowne rozegranie potyczki z danym bossem. Gra nie tworzy punktów kontrolnych w trakcie pojedynków z bossami i w razie porażki zawsze trzeba je rozpoczynać od nowa.

Furia w momencie śmierci traci też przenoszone dusze, lecz można je szczęście odzyskać - dokładniej opisaliśmy to na osobnej stronie Czy można po śmierci odzyskać dusze? w naszym poradniku.