Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Droga do finału gry, Boss - Pycha | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Darksiders 3 znajdziesz informacje o przygotowaniach do wzięcia udziału w finale kampanii. Najważniejsza część przygotowań to pokonanie bossa - Pychy. To jeden z Grzechów, czyli obowiązkowych bossów do wyeliminowania w ramach głównej fabuły. Dowiesz się o atakach Pychy i o tym jak się z nią rozprawić.

Informacje o finale gry

Zakończenie historii gry Darksiders 3 to seria walk z Bossami. Pierwszym z nich będzie Pycha, która obiecała Ci możliwość wejścia do jej świątyni w ostatniej kolejności. Ostatnią walkę stoczysz z Zazdrością, która stara się zniszczyć cały porządek świata i zlikwidować Radę. Opis walki z Pychą znajdziesz poniżej, końcową konfrontację z Zazdrością opisaliśmy na kolejnej stronie solucji.

Duma - pojedynek z bossem

Pierwszą walkę stoczysz w lokacji Schronienie. Przygotuj się na starcie z Dumą, ostatnim z grzechów głównych. Pamiętasz wejście do jej świątyni przy punkcie kontrolnym Południowy Kraniec. Teraz drzwi świątyni Dumy staną przed Tobą otworem. Walkę z Dumą możesz podzielić na dwie fazy. W pierwszej walczysz tylko z jednym przeciwnikiem. W drugiej musisz walczyć nie tylko z Dumą, ale także unikać śmiercionośnego promienia.

Wywiązałeś się ze wcześniejszej umowy z Dumą i wyeliminowałeś pozostałe grzechy główne - Droga do finału gry, Boss - Pycha | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Wywiązałeś się ze wcześniejszej umowy z Dumą i wyeliminowałeś pozostałe grzechy główne. Tak, jak było obiecane, możesz teraz przystąpić do pojedynku z ostatnim grzechem. Wejdź do jej świątyni poprzez otwarty portal.

Bańka ochronna

Duma osłania się bańką ochronną, która absorbuje określoną ilość obrażeń. Dopiero po jej rozbiciu możesz zadać obrażenia Bossowi. Bańka jest odnawiana co jakiś czas, ale w trakcie trwania animacji zaklęcia możesz wyrządzać szkody przeciwnikowi.

Pociski

Gdy Duma odsunie się na pewną odległość i podniesie miecz ku górze, jest to sygnał, że za chwile zacznie wystrzeliwać naprowadzane pociski. Możesz ich unikać przy użyciu zwykłego krótkiego dasha.

Promień energii

Gdy przeciwnik będzie posiadał około 50% zdrowia, zacznie korzystać z pomocy promienia energii. Każde zetknięcie się z promieniem skutkuje otrzymaniem pewnej ilości obrażeń.