Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ile czasu zajmuje przejście gry Darksiders 3? Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika informuje ile czasu zajmuje przejście gry Darksiders 3. Podaliśmy kilka różnych wartości np. w zależności od tego czy zależy nam jedynie na pojedynczym przejściu gry, czy na wyciśnięciu z niej maksimum i zdobyciu platynowego trofeum (lub kompletu osiągnięć).

1 - Ile czasu zajmuje przejście gry Darksiders 3? - Darksiders 3 - poradnik do gry
  1. Szybkie przejście gry Darksiders 3 powinno ci zająć około 15 godzin. Jest to przy założeniu, że wybierzesz jeden z niższych poziomów trudności i że skupisz się na głównej fabule, czyli na docieraniu do kolejnych grzechów-bossów.
  2. Przejście gry na wyższym poziomie trudności może ci zająć ponad 20 godzin. Wynika to z tego w jaki sposób skonstruowana została mechanika śmierci. Jeśli Furia polegnie np. w trakcie walki z bossem, to możesz zostać zmuszony do powtórnego rozegrania sporego wycinka gry po to żeby raz jeszcze dotrzeć w to samo miejsce i raz jeszcze przystąpić do pojedynku. Im częściej będziesz ginął, tym łatwiej tracić cenne minuty. Dodatkowo granie na wyższych poziomach trudności zachęca do farmienia dusz słabych przeciwników i można też na to przeznaczyć dużo czasu.
  3. Ukończenie gry i zbadanie wszystkich lokacji w 100% może ci zająć w sumie 30-35 godzin. W grze Darksiders 3 nie zalicza się pobocznych questów, ale za to czeka cię mnóstwo opcjonalnej eksploracji. Każda lokacja skrywa wiele skarbów i innych sekretów, np. nieobowiązkowych mini-bossów do pokonania czy niewinnych postaci do uratowania). Dotarcie do niektórych z tych rzeczy może też wiązać się z poprawnym rozwiązaniem zagadek środowiskowych czy umiejętnym wykorzystaniem dostępnych mocy.
  4. Ukończenie gry w 100% i zdobycie platyny może ci zająć w sumie 35-40 godzin. Po tym jak w pełni zbadasz wszystkie lokacje gry większość trofeów powinieneś już mieć odblokowanych. Na sam koniec mogą ci zostać np. osiągnięcia dotyczące zabijania wrogów na określone sposoby, awansowania postaci na wyższe poziomy, ulepszania ekwipunku czy zgromadzenia w sumie miliona dusz.
  5. Dwa duże dodatki do gry (Tygiel oraz Keepers of the Void) powinny ci w sumie zająć co najmniej 5 godzin. Ponownie dużo zależy od wybranego poziomu trudności i od tego jak dobrze opanowałeś mechanikę walki.
  6. DLC Nowa Gra Plus wymusza ponowne przejście całej gry. Co więcej jedno z trofeów dotyczy wybrania nowego ekstremalnego poziomu trudności, a więc licz się z koniecznością poświęcenia co najmniej 20-25 godzin na powtórne ukończenie głównej fabuły.