Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy powinienem zagrać w poprzednie części serii Darksiders? Darksiders 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Darksiders 3 podpowiada czy przed rozpoczęciem przygody z tą produkcją warto zagrać w dwie poprzednie części. Dowiesz się też czy jako zupełnie nowy gracz będziesz mógł zrozumieć fabułę Darksiders 3.

Wszystkie trzy części serii Darksiders są dostępne na PC oraz na konsolach PS4 i Xbox One. Dodatkowo jeśli jesteś subskrybentem usługi PlayStation Plus mogłeś za darmo otrzymać dwie poprzednie części. Darksiders 1 pojawiło się w PS+ (na PS3) w czerwcu 2012 roku, a remaster Darksiders 2 pojawił się w PS+ (na PS4) w grudniu 2017 roku.

Czy muszę znać Darksiders 1 i 2?

Jeżeli nie miałeś styczności z wcześniejszymi odsłonami serii Darksiders, nie musisz się tym martwić. Nie musisz specjalnie cofać się w przeszłość i poświęcić masę czasu na przechodzenie wcześniejszych części Darksiders, aby zrozumieć trójkę. Już na samym początku zostaną Ci przedstawione pewne fakty z poprzednich części, a kolejne informacje zostaną odblokowane w trakcie postępów w grze. W trakcie cut-scenek, Furia wyjaśnia dlaczego postępuje tak, a nie inaczej co pozwala zorientować się w sytuacji. Jeżeli trzecia część cyklu Darksiders zachęci Cię do przejścia dwóch pozostałych to świetnie, ale nie staraj się robić tego na siłę.

Nie przewijaj dialogów

Jeżeli chcesz dobrze poznać historię serii Darksiders i zrozumieć powiązania pomiędzy poszczególnymi postaciami w grze, warto czytać i słuchać wszelkich kwestii dialogowych - Czy powinienem zagrać w poprzednie części serii Darksiders? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Jeżeli chcesz dobrze poznać historię serii Darksiders i zrozumieć powiązania pomiędzy poszczególnymi postaciami w grze, warto czytać i słuchać wszelkich kwestii dialogowych. To właśnie wtedy odkrywasz fabułę i dowiadujesz się o niektórych wydarzeniach, które miały miejsce w przeszłości.

Oglądaj cut-scenki

Cut-scenki przed walkami z Bossami pomogą Ci odkryć, że Furia dobrze zna przeciwników z którymi przyjdzie Ci walczyć. Często wyraża swoją opinię na temat ich zachowania, które miało miejsce w przeszłości. Dzięki tym krótkim filmikom możesz poznać naturę przeciwnika, którego musisz pokonać.

NPC

Wszyscy NPC, z którymi spotkasz się w trakcie przechodzenia gry Darksiders 3, zostaną bardzo dobrze przedstawieni - Czy powinienem zagrać w poprzednie części serii Darksiders? - Darksiders 3 - poradnik do gry

Wszyscy NPC, z którymi spotkasz się w trakcie przechodzenia gry Darksiders 3, zostaną bardzo dobrze przedstawieni. Dotyczy to także starych znajomych Furii, którzy pojawiają się w trzeciej części.

Słuchaj porad i wskazówek obserwatora

Obserwator towarzyszy Ci od samego początku i podpowiada Furii co robić. Niekiedy wyjaśnia kwestie fabularne i rozwija dialog na temat głównych Bossów. Jeżeli nie miałeś styczności z wcześniejszymi odsłonami serii, warto uważnie wsłuchiwać się w słowa obserwatora.