Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders 3 - poradnik do gry

Darksiders 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Abraxis i Władca Esencji - Oszczędzić czy zabić | Solucja do gry Darksiders 3 Darksiders 3 poradnik, solucja

Abraxis i Władca Esencji, czyli jaką decyzję podjąć, oszczędzić czy zabić? Tutaj poznasz konsekwencje swoich wyborów w Darksiders 3.

Na tej stronie opisu przejścia gry Darksiders 3 znajdziesz informacje o dwóch ważnych wyborach. Będziesz musiał zadecydować, czy chcesz zabić dwie ważne postacie - Abraxisa oraz Władcę Podziemi. Alternatywą jest zawsze oszczędzenie rozmówcy. Każda decyzja ponosi za sobą pewne konsekwencje.

Dokładnie przeczytaj cały poniższy opis, bo podjęcie złych decyzji będzie mogło pozbawić cię szansy zdobycia co najmniej jednego trofeum.

Dotarcie do Abraxisa

Warto zaznaczyć, że spotkanie z Abraxisem jest opcjonalne, aczkolwiek jeśli pominiesz ten krok, to nie zdobędziesz trofeum Konszachty z diabłem.

Aby dostać się do Abraxisa musisz zboczyć nieco z głównej ścieżki - Abraxis i Władca Esencji - Oszczędzić czy zabić | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Aby dostać się do Abraxisa musisz zboczyć nieco z głównej ścieżki. Zabij przeciwnika widocznego na powyższym obrazku. Możesz użyć do tego celu Zbawienia i atakować przeciwnika z bezpiecznej odległości.

Aktywuj esencję burzy i wskocz w wir powietrza - Abraxis i Władca Esencji - Oszczędzić czy zabić | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Aktywuj esencję burzy i wskocz w wir powietrza.

Naprzeciwko masz jednego iluzjonistę do pokonania - Abraxis i Władca Esencji - Oszczędzić czy zabić | Solucja do gry Darksiders 3 - Darksiders 3 - poradnik do gry

Naprzeciwko masz jednego iluzjonistę do pokonania. Korytarz z lewej prowadzi do walki z demonem za którą otrzymasz dodatkowy Artefakt.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie