Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak ukończyć grę pozostając w celibacie - Prawiczek | Osiągnięcia i trofea Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Przed Wami sposób na zdobycie trofeum Prawiczek. Osiągnięcie to jest przyznawane za wstrzemięźliwość i przejście gry w celibacie.

Na stronie zamieściliśmy opis trofeum Prawiczek gry Kingdom Come: Deliverance. To zdecydowanie jedno z trudniejszych osiągnięć gry, gdyż Henryk bardzo łatwo może złamać celibat w wyniku podjęcia niewłaściwych decyzji w trakcie gry. Poniżej ostrzegamy o wszystkich tego typu sytuacjach.

1 - Jak ukończyć grę pozostając w celibacie - Prawiczek | Osiągnięcia i trofea Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
2 - Jak ukończyć grę pozostając w celibacie - Prawiczek | Osiągnięcia i trofea Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Najważniejszą kwestią jest to, że na potrzeby tego osiągnięcia nie możesz zająć się romansami powiązanymi z trofeami Casanova oraz McKochaś.
  2. Musisz w rezultacie zignorować questy powiązane z Panią Szczepanką z Talmberku (Do twych usług, pani) oraz Teresą z Ratajów (Zaloty), a przynajmniej uniknąć doprowadzenia ich do "szczęśliwego finału".
Kolejnym zagrożeniem są łaźnie w świecie gry - Jak ukończyć grę pozostając w celibacie - Prawiczek | Osiągnięcia i trofea Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kolejnym "zagrożeniem" są łaźnie w świecie gry. Korzystanie z nich jest oczywiście bardzo wskazane, ale przy wyborze usługi unikaj tej, która jest związana z zamówieniem "pracującej dziewczyny" (opcja dialogowa zaznaczona na czerwono na powyższym obrazku).

3 - Jak ukończyć grę pozostając w celibacie - Prawiczek | Osiągnięcia i trofea Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Przypilnować musisz się też po tym jak awansujesz do głównego zadania Tajemnicze drogi, które dotyczy odnalezienia kulejącego bandyty w Użycach. W trakcie rozgrywania tego questu spotkasz się z księdzem Bogutą, najpierw przy jego kościele i następnie w tawernie.
  2. Podczas spotkania w oberży ODMÓW księdzu gdy ten zaproponuje Henrykowi żeby się z nim napił (moment decyzji prezentuje dołączony obrazek).