Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mod na save, zapamiętywanie bez limitów i inne mody w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Jeśli irytuje Was limit zapamiętywania gry, przedstawiamy sposoby na zapisywanie bez ograniczeń zbawiennego sznapsa, a także mody na łatwiejsze otwieranie zamków i zwiększony udźwig. Zamieściliśmy również instrukcję instalacji modów do Kingdom Come.

Kingdom Come Deliverance posiada specyficzny system save'ów. Wielu użytkowników narzeka na mało immersyjny i irytujący system wymagający zapisywania poprzez chodzenie spać lub przy użyciu alkoholu, Zbawiennego Sznapsa. Więcej na temat temat przeczytacie w naszym poradniku w rozdziale Dlaczego nie mogę zapisać gry w Kingdom Come?

Istnieją jednak inne metody save'owania. Mody do Kingdom Come przygotowane przez fanów pozwalają na zapisywanie gry w dowolnym momencie oraz uproszczenie mechaniki włamywania (otwierania wytrychami zamków).

Unlimited Saving - jak zainstalować moda?

Opracowana przez graczy BaddieShoe i Biosmanager prosta modyfikacja gry pozwala na zapamiętywanie gry w prawie każdym momencie.

Aby zainstalować moda Unlimited Saving do Kingdom Come, najpierw pobierzcie odpowiednią wersję:

  1. No Schnapps Version - ta wersja moda nie potrzebuje Zbawiennego Sznapsa w ekwipunku.
  2. Schnapps Version - wymaga posiadania Zbawiennego Sznapsa w ekwipunku, ale w czasie zapisywania stanu gry napój nie zostanie skonsumowany.

Gdy już pobierzecie grę, wystarczy wypakować zawartość archiwum do folderu Data w miejscu zainstalowania gry (domyślnie będzie to: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\KingdomComeDeliverance\Data). I to wszystko - teraz wystarczy w czasie gry wcisnąć Esc i zapamiętać grę w dowolnym momencie.

  1. Link do moda Unlimited Saving w Kingdom Come

Easy Lockpicking - jak zainstalować moda?

Moda Easy Lockpicking stworzył gracz fireundubha. Po zainstalowaniu moda minigierka w czasie otwierania zamków zostaje usunięta. Moda instalujemy tak samo jak w przypadku Unlimited Saving, czyli wypakowujemy pobrane archiwum do folderu Data w miejscu zainstalowania gry.

  1. Link do moda Easy Lockpicking w Kingdom Come

Unlimited weight - jak zainstalować moda?

Mod Unlimited weight znacznie zwiększa mozliwość udźwigu Henryka. Teraz nie będziesz już przeciążony. Instalujemy grę podobnie jak powyższe, wypakowując archiwum do folderu Data.

  1. Link do moda Unlimited weight w Kingdom Come

Edycja moda Unlimited weight

Jeśli chcesz zmienić limit udźwigu, zmień plik moda z rozszerzeniem .pak na rozszerzenie .zip, a następnie otwórz go. Znajdź plik rpg_param.xml w środku, otwórz go notatnikiem i odnajdź linię <row rpg_param_key="BaseInventoryCapacity" rpg_param_value="6666" />. Wartość 6666 możesz zmienić na inną (większą lub mniejszą).

HUD ON OFF BINDING - jak zainstalować moda?

Hud on off mod to prosty mod do wyłączania i włączania huda (ui) gry przy pomocy jednego przycisku. Aby zainstalować HUD ON OFF ściągnij plik, a nastepnie wrzuć user.cfg do głównego katalogu gry (inaczej niż w powyższych modach). Po wciśnięciu 8 i 9 na klawiaturze HUD zniknie lub się pojawi. Jest on bardzo przydatny do robienia screenshotów z gry.

  1. Link do moda HUD ON OFF BINDING.