Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Kingdom Come Deliverance - Użyce
Kingdom Come Deliverance - Użyce
Książka: Jazda konna.
Uczy umiejętności Czytanie. 2 książki: Czytanie. Dodatkowo możesz zakupić inne ksiązki.
Jest ona w domu Ojca Boguty. Rozwój umiejętności Picie.
Powiększ mapę

Mapa Użyce (Uzhitz) w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Użyce lub Uzhitz to duża wioska w Kingdom Come - przedstawiamy mapę Użyc wraz ze spisem charakterystycznych miejsc, trenerów umiejętność, lokalizacją map skarbów i łóżkami, w których możesz zapamiętać grę.

Powyższa mapa prezentuje Użyce. Jest to jedna z wiosek w grze Kingdom Come: Deliverance i znajduje się ona w północno-wschodniej części mapy. Do Użyc możesz dotrzeć w trakcie zaliczania głównego wątku fabularnego gry lub odwiedzić to miejsce wcześniej. W Użycach Henryk może m.in. nauczyć się czytania czy zakupić nowego konia.

Najważniejsze lokacje w Użycach

  1. Kościół - Jest on prowadzony przez księdza Bogutę, z którym Henryk spotyka się w ramach przechodzenia głównej fabuły.
  2. Dom skryby - Skryba może przede wszystkim nauczyć Henryka podstaw czytania i ma to miejsce w ramach zaliczania pobocznego zadania Potężniejsze niż miecz. Możesz też u niego kontynuować naukę czytania płacąc za kolejne lekcje i kupując od niego książki.
  3. Stajenny - Od osoby tej możesz kupić konia o lepszych statystykach od Siwka, którego otrzymujesz za darmo po ukończeniu jednego z głównych questów. Oprócz tego możesz w tym miejscu kupić książkę podnoszącą umiejętność Jeździectwo oraz lepsze wyposażenie dla konia.
  4. Waldek - Przebywa on w tej samej lokacji, co Stajenny. Możesz poprosić go o udzielanie bohaterowi lekcji z jeździectwa.
  5. Dom zielarki Gertrudy - Nie odnajdziesz go na głównej mapie Użyc. Musisz udać się na zachód od wioski i odszukać chatkę zielarki w lesie. Może ona uczyć Henryka umiejętności Zielarstwo. Dodatkowo wystawia ona na sprzedaż m.in. książkę umiejętności o Zielarstwie oraz przepisy na różnorakie mikstury.

Użyce - Trenerzy umiejętności

  1. Skryba - czytanie
  2. Waldek - jeździectwo
  3. Zielarka Gertruda - zielarstwo (jej chatka jest w lesie na zachód od Użyc)