Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Utrzymanie porządku | Zadania główne Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Utrzymanie porządku to jedno z zadań głównego wątku fabularnego gry Kingdom Come: Deliverance. Podczas przechodzenia tego questu będziesz musiał pełnić obowiązki strażnika. Nie jest to trudne zadanie, chociaż będziesz świadkiem zażartej kłótni oraz dołączysz do awantury, który zakończy się bójką.

Odebranie ekwipunku strażnika

Na początek warto zaliczyć opcjonalny cel misji i odebrać elementy ekwipunku strażnika ze zbrojowni - Utrzymanie porządku | Zadania główne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Na początek warto zaliczyć opcjonalny cel misji i odebrać elementy ekwipunku strażnika ze zbrojowni. Dotrzyj do wskazanej wieży i porozmawiaj w niej ze strażnikiem. Otrzymasz elementy ubiory strażnika oraz pałkę (bludgeon). Uwaga - Jeśli strażnika nie ma w zbrojowni to odwiedź to miejsce o innej porze dnia lub wyjmij elementy ekwipunku ze skrzyni.

Patrolowanie miasta

Druga część tego questu zakłada udanie się na wspólny patrol ze strażnikiem Słowikiem (Nightingale) - Utrzymanie porządku | Zadania główne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Druga część tego questu zakłada udanie się na wspólny patrol ze strażnikiem Słowikiem (Nightingale). Musisz spotkać się z nim w pobliżu kościoła, ale będzie tam przebywał tylko w godzinach 11:00-19:00 (w razie potrzeby użyj łóżka lub opcji przyśpieszenia czasu). Wyrusz za Słowikiem. Wkrótce dotrzecie do miejsca konfliktu pomiędzy żebraczką i zbrojmistrzem. Możesz zachować się tu na różne sposoby:

  1. Opowiedzieć się po stronie żebraczki i pozwolić jej zostać.
  2. Opowiedzieć się po stronie zbrojmistrza i przepędzić żebraczkę.
  3. Odejść od miejsca kłótni nie wdając się w nią.
  4. Wypytać się obu postaci o szczegóły kłótni. Wariant ten otworzy kolejne wybory. Możesz podarować złoto żebraczce z własnej kieszeni lub użyć Perswazji/Zaimponowania na zbrojmistrzu.

Niezależnie jak się zachowałeś kontynuuj patrol ze Słowikiem. Przepędzi on kolejnego żebraka oraz zaczepi jednego ze strażników. Odszukaj jego pijanego kolegę w gospodzie. Usiądź przy stoliku. Możesz zagrać ze Słowikiem w kości (niezobowiązujący samouczek z poznania zasad tej mini-gry) lub pominąć ten krok.

Czynności na koniec dnia

1 - Utrzymanie porządku | Zadania główne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Po tym jak nastanie noc otrzymasz nowe rozkazy. Musisz na początek dotrzeć na rynek i wejść w interakcję z dzwonem. Uwaga - Nie zwlekaj z tym krokiem i nie próbuj wychodzić z miasta, bo bohater zostanie zwolniony ze straży i cała gra zakończy się porażką.
  2. Po tym jak zadzwonisz raz jeszcze udaj się do oberży. Załączy się tam cut-scenka i przystąpisz do bójki na pięści. Nie musisz jej wygrać, bo wkrótce odpali się kolejny filmik i quest zostanie zaliczony.