Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niespodziewana wizyta | Zadania główne Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Niespodziewana wizyta to pierwsze zadanie głównego wątku fabularnego gry Kingdom Come: Deliverance. Rozgrywa się ono w całości w Skalicy. Quest ten oferuje szereg opcjonalnych celów oraz alternatywnych rozwiązań. Zapoznaj się z naszym opisem, by się o nich dowiedzieć.

Początek gry

Odpowiedzi wybierane podczas pierwszej rozmowy z matką wpływają na to jakie atrybuty zostaną rozwinięte już na początku gry (awansują o 1 poziom) - Niespodziewana wizyta | Zadania główne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Odpowiedzi wybierane podczas pierwszej rozmowy z matką wpływają na to jakie atrybuty zostaną rozwinięte już na początku gry (awansują o 1 poziom). Możesz dwukrotnie wybrać ten sam atrybut (awansuje wtedy o 2 poziomy) lub wybrać różne. Nie jest to decyzja o kluczowym znaczeniu, bo wszystkie atrybuty możesz rozwijać w dalszej części gry. Przy okazji pozbieraj żywność z domu Henry'ego, bo na starcie gry bohater jest głodny.

Udaj się na spotkanie z ojcem, od którego odbierz listę czynności do wykonania (załączy się też krótki samouczek z polegania na perswazji, spróbuj np. wybrać zaimponowanie powiązane z Charyzmą).

Odebranie gardy z zamku

Porozmawiaj ze strażnikami Jankiem i Jarosławem pilnującymi wejścia od zamku. Otrzymasz od nich gardę (crossguard) potrzebną do przygotowania miecza.

Uregulowanie długu Kunesza

Kunesza odnajdziesz przy jego chatce - Niespodziewana wizyta | Zadania główne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kunesza odnajdziesz przy jego chatce. Porusz temat długu w trakcie rozmowy. Możesz:

  1. Użyć Perswazji w trakcie rozmowy - Jeśli pomyślnie przejdziesz próbę to otrzymasz klucze Kunesza (Kunesh's keys).
  2. Użyć Zastraszenia w trakcie rozmowy - Jeśli pomyślnie przejdziesz próbę to otrzymasz klucze Kunesza (Kunesh's keys). Jeśli ją zawalisz to Kunesz może zaatakować Henry'ego i trzeba go będzie pokonać w walce na pięści.
  3. We własnym zakresie odebrać Kuneszowi toporek, młotek i gwoździe. Toporek najłatwiej możesz zdobyć. Zaczekaj aż Kunesz odejdzie od miejsca, w którym pracuje i zabierz go.
Zdobycie młotka i gwoździ jest trudniejsze, bo są one w zamkniętej skrzyni w chatce Kunesza - Niespodziewana wizyta | Zadania główne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Zdobycie młotka i gwoździ jest trudniejsze, bo są one w zamkniętej skrzyni w chatce Kunesza. Możesz mieć do niej klucz jeśli pomyślnie użyłeś Perswazji lub Zastraszenia na Kuneszu. W przeciwnym razie spotkaj się z przyjaciółmi w tawernie (opis tej akcji poniżej) i następnie ponownie w pobliżu chatki Kunesza. Możesz:

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie