Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można grać w DLC From the Ashes po ukończeniu Kingdom Come? Kingdom Come poradnik, solucja

Najważniejsza wiadomość jest taka - tak, rozszerzenie From the Ashes możesz rozpocząć po ukończeniu wszystkich głównych questów Kingdom Come - Czy można grać w DLC From the Ashes po ukończeniu Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Najważniejsza wiadomość jest taka - tak, rozszerzenie From the Ashes możesz rozpocząć po ukończeniu wszystkich głównych questów Kingdom Come.

Warto tu jednak wiedzieć o tym, że finałowe questy gry są rozgrywane automatycznie jeden po drugim. Na czas zaliczania ich tymczasowo wyłączane są swobodna eksploracja świata gry oraz możliwość podejmowania się dodatkowych aktywności:

  1. Finał kampanii rozpoczyna się w momencie wkroczenia do fortu Wranik w głównym zadaniu Kości zostały rzucone. Od tego momentu musisz po kolei i od razu zajmować się głównymi questami odblokowywanymi przez grę.
  2. Finał kampanii kończy się w momencie zaliczenia ostatniego głównego zadania Słowo honoru. Gra dodaje wtedy do dziennika dodatkowy quest Epilog (powyższy obrazek), który kończy całą grę. Możesz go jednak zostawić sobie na później.

Podsumowując, DLC From the Ashes możesz zająć się w dowolnym momencie przed złożeniem wizyty w forcie Wranik lub w dowolnym momencie po ukończeniu ostatniego głównego zadania i odblokowaniu epilogu gry.

Dodatkowa uwaga: W finale kampanii gry Kingdom Come: Deliverance dochodzi do ważnych walk w Talmberku. Tę samą lokację odwiedza się na potrzeby DLC From the Ashes po to żeby spotkać się z Panem Dziwiszem i odebrać od niego zlecenie podróży do Przybysławic. Jeśli nie możesz odnaleźć Pana Dziwisza w Talmberku to może to oznaczać, że sytuacja w zamku nie powróciła jeszcze do normy. Odczekaj wtedy pełną dobę. Dziwisz powinien powrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków na terenie zamku i będziesz mógł się z nim spotkać.