Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować dodatek From the Ashes do Kingdom Come? Kingdom Come poradnik, solucja

From the Ashes to pierwsze duże rozszerzenie do gry Kingdom Come: Deliverance. Nie jest ono zupełnie odrębną przygodą, tylko po zainstalowaniu zostaje zintegrowane z główną kampanią. Możesz zająć się nim po spełnieniu opisanych poniżej wymagań.

Kiedy mogę rozpocząć przygodę z From the Ashes?

Zawartość dodatku From the Ashes nie jest dostępna od samego początku gry - Jak odblokować dodatek From the Ashes do Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Zawartość dodatku From the Ashes nie jest dostępna od samego początku gry. W celu zagwarantowania sobie do niego dostępu musisz rozprawić się z Konusem oraz Kumanami ze wsi Przybysławice zlokalizowanej w lesie na północ od Talmberku. "Zabezpieczenie" tej zrujnowanej wsi jest częścią głównego zadania Próba ognia.

Po załadowaniu gry pojawi się komunikat o możliwości zainteresowania się dodatkową zawartością DLC From the Ashes.

Czy mogę zagrać w DLC From the Ashes po ukończeniu głównych zadań?

Tak, zaliczenie finałowych głównych questów gry nie blokuje dostępu do zawartości opisywanego rozszerzenia. Dla przypomnienia finałową część kampanii rozpoczyna główne zadanie Kości zostały rzucone, a konkretnie moment, w którym Henryk wkracza do fortu Wranik. Od wykonania tej akcji kolejne główne zadania zalicza się jedno po drugim i nie możesz zajmować się żadnymi dodatkowymi aktywnościami.

Po ukończeniu ostatniego głównego questu Słowo honoru gra załączy quest Epilog. Zajęcie się nim od razu nie jest już wymagane. Możesz w rezultacie zainteresować się dodatkiem From the Ashes.

Jak odblokować pierwszy quest dodatku From the Ashes?

Jeśli spełniłeś wymagania do przystąpienia do zawartości dodatku From the Ashes to w Talmberku pojawi się nowy znacznik zleceniodawcy questu (powyższy obrazek) - Jak odblokować dodatek From the Ashes do Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Jeśli spełniłeś wymagania do przystąpienia do zawartości dodatku From the Ashes to w Talmberku pojawi się nowy znacznik zleceniodawcy questu (powyższy obrazek). Postacią tą jest pan Dziwisz. Musisz porozmawiać z nim na temat planów odbudowania wsi Przybysławice. Odblokuje to nowe poboczne zadanie Zaginione w lesie.

Dodatkowa uwaga: Rozszerzeniem From the Ashes nie powinieneś zajmować się na zbyt wczesnym stadium kampanii, tj. tuż po zaliczeniu zadania Próba ognia. Opisywany dodatek kładzie nacisk na odbudowę wsi Przybysławice i w związku z tym Henryka czekają ogromne wydatki. W momencie rozpoczynania przygody z dodatkiem warto mieć w zapasie co najmniej 20000 sztuk złota, ale to tylko początek wydatków. Odbudowa wioski w całości pochłonie około 70000 złota, przy czym postawienie w niej określonych budynków i ściągnięcie nowych mieszkańców może sprawić, że częściowo zacznie na siebie zarabiać.

UWAGA: Jeśli do dodatku From the Ashes przystąpiłeś dopiero po odblokowaniu epilogu (czyli po zaliczeniu wszystkich głównych questów) to sytuacja w Talmberku gdzie miały miejsce walki może nie powrócić od razu do normalnego stanu. Jeśli nie możesz nigdzie odnaleźć w zamku w Talmberku Pana Dziwisza to odczekaj pełną dobę. Dziwisz powinien powrócić w tym czasie do wykonywania swoich codziennych czynności.