Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odzyskać utracone wyposażenie w Forcie Wranik? Kingdom Come poradnik, solucja

Henryk podczas zaliczania głównego zadania Kości zostały rzucone zostanie pojmany i utraci w ten sposób cały ekwipunek. Nie musisz na szczęście długo czekać żeby go odzyskać. Poniżej zamieściliśmy informacje jak odzyskać wszystkie elementy wyposażenia.

1 - Jak odzyskać utracone wyposażenie w Forcie Wranik? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
Przystąp do działania od razu po tym jak Henryka oswobodzi Zbyszek - Jak odzyskać utracone wyposażenie w Forcie Wranik? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Przystąp do działania od razu po tym jak Henryka oswobodzi Zbyszek. Ostrożnie zbliż się do wyjścia z chatki. Obszar po lewej stronie patroluje strażnik z pochodnią. Zaczekaj aż zacznie się oddalać i wyrusz do zaznaczonego na obrazku 1 lewego budynku.

Odszukaj w ciemnym pomieszczeniu skrzynię i wyjmij z niej wytrychy (obrazek 2).

2 - Jak odzyskać utracone wyposażenie w Forcie Wranik? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
Z wytrychami dotrzyj do zamkniętych drzwi na prawo od miejsca, w którym więziony był Henryk - Jak odzyskać utracone wyposażenie w Forcie Wranik? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Z wytrychami dotrzyj do zamkniętych drzwi na prawo od miejsca, w którym więziony był Henryk. Użyj wytrychów (drzwi mają bardzo łatwy zamek), dzięki czemu znajdziesz się w pokoju Eryka. Zbadaj dokładnie stół, a pod małą beczką znajdziesz klucze (Erik's trunk keys) (obrazek 1). Użyj ich do otwarcia skrzyni z obrazka 2, w której są wszystkie rzeczy Henryka.