Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Deus Ex: Rozłam Ludzkości - poradnik do gry

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - poradnik do gry

Poradnik do Deus Ex: Rozłam Ludzkości będzie zawierał wszystkie niezbędne porady i wskazówki niezbędne do kompletnego ukończenia produkcji. Osobne rozdziały będą poświęcone kampanii dla pojedynczego gracza, ze szczególnym uwzględnieniem różnych sposobów prowadzących do zaliczenia poszczególnych zadań i wynikających z tego korzyści. Solucja będzie stanowić wsparcie dla początkujących i doświadczonych graczy poprzez niezliczoną ilość przydatnych informacji, sugestii i wskazówek. Poza szczegółowym omówieniem zadań głównych i pobocznych, osobne rozdziały będą poświęcone najważniejszym lokacjom w grze wraz z podkreśleniem kluczowych elementów wyposażenia które możemy w nich znaleźć.

Integralną częścią planowanej solucji, będą liczne ilustracje, które okażą się swoistym dopełnieniem dla treści zawartych w poradniku. Poradnik do Deus Ex: Rozłam Ludzkości będzie zawierał rozdział "Porady ogólne" stanowiący kompendium wszystkich najważniejszych porad, wskazówek i informacji, związanych z linią fabularną gry, zarządzaniem ulepszeniami i ekwipunkiem. W poradniku nie zabraknie również istotnych wskazówek dotyczących radzenia sobie z różnym rodzajem przeciwników oraz rozwiązywania konfliktów drogą dyplomacji. Cała solucja będzie pomocna na każdym etapie rozgrywki, ze szczególnym naciskiem na trudniejsze momenty kampanii.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości to kolejna odsłona kultowej serii gier RPG osadzonych w cyberpunkowych realiach niedalekiej przyszłości. W toku rozgrywki możemy realizować wiele zadań głównych i pobocznych wybierając ku temu satysfakcjonujące nas rozwiązanie. Twórcy zwiększyli liczbę wszczepów, które zmodyfikują głównego bohatera, jednocześnie podnosząc poziom walk z przeciwnikami dzięki usprawnieniu działania sztucznej inteligencji.

Planowana zawartość poradnika do Deus Ex: Rozłam Ludzkości:

  1. dokładny opis zaliczenia zadań głównych i pobocznych, uwzględniający różne sposoby zaliczenia zadań i wynikające z tego korzyści;
  2. rozdział dedykowany wszystkim dostępnym typom wyposażenia w grze ze szczególnym naciskiem na dokładną klasyfikację wszczepów i związane z nimi dodatkowe działania;
  3. istotne informacje i wskazówki dotyczące prowadzenia walk z przeciwnikami i skuteczne ich neutralizowanie;
  4. rozdział "Porady ogólne" stanowiący kompendium najważniejszych porad i wskazówek odnośnie każdego aspektu rozgrywki;
  5. kompletną bazę wszystkich postaci niezależnych, lokacji, smaczków i dodatkowej zawartości;
  6. informacje dotyczące sterowania i wymagania sprzętowe produkcji.

Informacje o Deus Ex: Rozłam Ludzkości - poradnik do gry

Autorzy : Jacek Stranger Hałas, Patrick Yxu Homa

Ostatnia aktualizacja : 13 września 2016

Poradnik zawiera : strony: 92, ilustracje: 522 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 25.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Deus Ex: Rozłam Ludzkości - poradnik do gry